نفرات برتر کنکور 99 اعلام شد / نتایج کانونی ها

سازمان سنجش اسامی 40 نفر برتر کنکور 99 در گروههای آزمایشی پنجگانه را اعلام کرد.

نفرات برتر کنکور 99 اعلام شد / نتایج کانونی ها

کنکور ۹۹ در روزهای چهارشنبه ۲۹، پنج شنبه ۳۰، جمعه ۳۱ مرداد و شنبه اول شهریور در سراسر کشور برگزار شد.

سازمان سنجش بامداد امروز یکشنبه اسامی نفرات برتر هر یک از گروههای آزمایشی پنجگانه علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان آزمون سراسری سال 1399 در سایت خود به نشانی http://www.sanjesh.org منتشر کرد.


برای مشاهده صفحه شخصی و کارنامه های کانون رتبه های برتر کنکور 99 برروی نام دانش آموز کلیک کنید


در گروه آزمایشی علوم تجربی،  10 نفر اول بدین شرح هستند؛

1-سید امیر سید شنوا از اردبیل       - 5 سال دانش آموز کانون - چهارم تا ششم دبستان ، یازدهم و دوازدهم (63 آزمون) 

2-رامین آزادی از تهران               - 2 سال دانش آموز کانون - یازدهم و دوازدهم (29 آزمون)

3- محمد تیموری ماسوله از گرگان - 2 سال دانش آموز کانون - یازدهم و دوازدهم (37 آزمون)

4-سپهر اسلامی از تهران             - 3 سال دانش آموز کانون - دهم ، یازدهم و دوازدهم ( 38 آزمون)

5- علی مولائی از ارومیه              - 8 سال دانش آموز کانون - چهارم تا ششم دبستان ، از هشتم تا دوازدهم ( 131 آزمون)

6- شهریار سلیمانی از گرگان          - 2 سال دانش آموز کانون - یازدهم و دوازدهم (52 آزمون)

7- سارا احمدی از تهران             - 3 سال دانش آموز کانون - دهم ، یازدهم و دوازدهم (56 آزمون)

8-علی چیت ساز از شیراز           - 4 سال دانش آموز کانون - ششم ، دهم ، یازدهم و دوازدهم ( 74 آزمون)

9- محراب شادی دیزناب از تبریز    - 6 سال دانش آموز کانون - از هفتم تا دوازدهم (127 آزمون)

10- محمد مهدی قلی زاده از بابل   - 3 سال دانش آموز کانون - دهم ، یازدهم و دوازدهم (70 آزمون)



در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی 10 نفر اول بدین شرح هستند؛

1- ابوالفضل حاجی محمد حسین کاشی از تهران -  2 سال دانش آموزان کانون  - یازدهم و دوازدهم  (10 آزمون)

2- ایلیا هاشمی راد از تهران -          2 سال دانش آموز کانون - یازدهم و دوازدهم (23 آزمون)

3- علی انصاری از مشهد -              1 سال دانش آموز کانون - دوازدهم (20 آزمون)

4- آرمین ثقفیان از اصفهان -         6 سال دانش آموز کانون - ششم تا نهم و یازدهم و دوازدهم (77 آزمون )

5-سروش شرافت بفروئی از یزد -    2 سال دانش آموز کانون - یازدهم و دوازدهم (30 آزمون)

6-کسری ملیحی  از ساری -          5 سال دانش آموز کانون (پنجم و ششم دبستان ، دهم ، یازدهم و دوازدهم - 58 آزمون)

7- محمد مولوی سرند از فردوس -  3 سال دانش آموز کانون - دهم ، یازدهم و دوازدهم  (56 آزمون)

8- مهرداد میلانلو از لاهیجان -      3 سال دانش آموز کانون - دهم ، یازدهم و دوازدهم  (51 آزمون)

9- محمد مهدی حیدری نسب از زابل - 1 سال یازدهم (6 آزمون)

10- مهدی سعادت بخت از تهران -   1 سال دانش آموز کانون (18 آزمون) 





در گروه آزمایشی علوم انسانی 10 نفر اول بدین شرح هستند؛

1-مهدی محمد تمر از ارومیه

2- علی رضا چلابیان از آمل    -            2 سال دانش آموز کانون - یازدهم و دوازدهم (46 آزمون)

3-مریم اکبری سریزدی از کرج     

4- محسن سیاه مرد از خمینی شهر     - 2 سال دانش آموز کانون - دوازدهم و یکسال فارغ التحصیل ( 54 آزمون)

5- حسین تندرو از تهران

6- نازنین زهرا افشار از قزوین             - 1 سال دانش آموز کانون - دوازدهم (21 آزمون)

7- مهدی ضیائی آذرخورانی از شهرضا  - 4 سال دانش آموز کانون - نهم ، دهم ، یازدهم و دوازدهم (62 آزمون)

7- فاطمه برات نژاد از قائنات             - 2 سال دانش آموز کانون - دهم و یازدهم (24 آزمون)

9-فاطمه محمدی از دلیجان              - 3 سال دانش آموز کانون - دهم ، یازدهم و دوازدهم (69 آزمون)

10-محمد قاسمی از مشهد


درگروه آزمایشی زبان نفرات اول بدین شرح هستند؛

1-کیان بهادری از شمیرانات (تهران)  - 2 سال دانش آموز کانون - یازدهم و دوازدهم (25 آزمون)

2- مهساسادات موسوی مهر از دماوند - 2 سال دانش آموز کانون - یازدهم و دوازدهم (34 آزمون)

3- آنیتا محمدی از اصفهان   - 1 سال دانش آموز کانون - دوازدهم (25 آزمون )

4- رضا ابراهیمی از سبزوار    - 3 سال دانش آموز کانون - ششم ، یازدهم و دوازدهم (67 آزمون)

5- صدرا فدائی از لاهیجان   - 4 سال دانش آموز کانون - ششم ، دهم ، یازدهم و دوازدهم ( 82 آزمون)

6-ترنم صابری شهربابکی از یزد - 3 سال دانش آموز کانون - دهم ، یازدهم و دوازدهم (39 آزمون )

7-پویا پودینه مقدم از زابل     - 2 سال دانش آموز کانون - یازدهم و دوازدهم (20 آزمون)

9-محمد مهدی صابری نسب از اراک - 3 سال دانش آموز کانون - دهم ، یازدهم و دوازدهم (65 آزمون)

10-امین هادوی از کاشمر       - 2 سال دانش آموز کانون - یازدهم و دوازدهم (37 آزمون)


در گروه آزمایشی هنر پنچ نفر اول بدین شرح هستند؛

1-روژینا آزادی از تهران

2-حانیه منصوری نهجیری از اصفهان

3-سارینا خلیلی از تهران

4- کیانا خزچین از تهران

5- مینا معیری از تهران

رتبه های 6 تا 10 هنوز اعلام نشده است