نکات مهم برای دانش آموزان بورسیه

دانش اموزان بورسیه بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی، لطفا بعد از تایید بورسیه تان به این موارد توجه کنید:

نکات مهم برای  دانش آموزان بورسیه

                                                       نکات مهم برای دانش آموزان بورسیه 


 دانش اموزان بورسیه بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی،  لطفا بعد از تایید بورسیه تان به این موارد توجه کنید:

1)شمارنده تا 24 ساعت بعد از تایید شما به شماره موبایل دانش اموز پیامک می‌شود و اگر تا 24 ساعت بعد ارسال نشد، می‌توانید وارد سایت کانون kanoon.ir  شوید، در قسمت صفحه شخصی شما، جستجوی شمارنده را بزنید که بعد از دریافت کد ملی و مقطع  دانش اموز به شما شمارنده می‌دهد، سپس با شمارنده خود و رمز عبور(کدملی دانش آموز) وارد صفحه شخصی خودتان می‌شوید، 

* در روز آزمون در ساعت 7:45 صبح ، ازمون در صفحه شخصی شما فعال می‌شود، به صفحه شخصی خود مراجعه و سوالات ازمون را دریافت کنید.


2)تا حدامکان در هیچ یک از ازمون ها غیبت نکنید و پیشرفت تراز داشته باشید، بعد ازگذشت چند ازمون، در صورت غیبت داشتن و عدم پیشرفت تراز از امتیاز شما برای استفاده از سایر امکانات بورسیه مانند کتاب و پشتیبان کسر خواهد شد و در صورت تکرار، بورسیه شما حذف خواهد شد.

*در صورت عدم غیبت در کل سال تحصیلی،‌ بورسیه شما برای سال بعد نیز تمدید خواهد شد.


3)برای اطلاع از برنامه و تاریخ ازمون‌ها، وارد سایت کانون kanoon.ir  شده و در قسمت برنامه راهبردی، برنامه آزمون مقطع خود را دریافت کنید، علاوه بر ازمون‌های اصلی که تاریخ و برنامه آن ها در برنامه راهبردی آمده است.

برای هر آزمون اصلی امسال دو آزمون دیگر برای امادگی بیشتر دانش آموزان قرار داده شده است:

1) آزمون هدفگذاری پنج شنبه و جمعه هفته اول 

2)آزمون مشابه پارسال چهارشنبه و پنج ‌شنبه هفته دوم 

*در این دو آزمون نیز جهت هدفگذاری و  ارزیابی بهتر خودتان حتما شرکت کنید.


4)بورسیه شما از واحد بورسیه تهران صورت گرفته است؛ حداکثر تا 10 روز بعد از تایید بورسیه تان، مدارکی را که در سایت اپلود کرده اید،جهت تایید به نمایندگی‌ کانون در نزدیک محل زندگی خود، تحویل دهید و در صورتی که در تحویل مدارک به مشکلی برخوردید با بازرس بورسیه شهرتان در واحد بورسیه تهران تماس بگیرید.


5)در صورتی که در هر یک از آیتم های فرم ثبت نام، اشتباه یا ایرادی دارید، برای اصلاح آن می‌توانید با بازرس بورسیه شهرتان در واحد بورسیه تهران تماس بگیرید:موفق و پیروز باشید.

2/6/2023 12:12:42 AM