گفتگوهای برترهای کنکور 98 شهرهای مختلف در سایت کانون

با برترهای شهر خود بیشتر آشنا شوید .... گفتگوهای رتبه‌های برتر کنکور 98 در شهرهای مختلف که با صفحه شخصی خود کامنت گذاشته اند ...

گفتگوهای برترهای کنکور 98 شهرهای مختلف در سایت کانون

بخش نظرات در تمام صفحات و مطالب سایت کانون وجود دارد و همه ی دانش آموزان در قسمت نظرات سایت باهم به مکالمه های درسی و مشاوره ای میپردازند. بارها با ارائه ی مطالب کامنت ها خدمت شما عزیزان ، این مطلب تایید شده است که کامنت های سایت کانون محل گفتگوهای بسیار عالی علمی و جایی برای یادگیری و کمک به دوستان است . سال گذشته تعداد زیادی از دانش آموزان در بخش کامنت های سایت کانون به گفتگو با یکدیگر پرداختند تا در کنار رقابت و رفاقت ، در راه موفقیت در کنکور به دوستان خود کمک کنند.

با اعلام نتایج کنکور سراسری سال 1398 به بررسی داده های کلان از کامنت های ثبت شده در سایت کانون در دو سال تحصیلی گذشته پرداختیم ، مشاهده شد بسیاری از رتبه های برتر کنکور سراسری که دانش آموز کانون نیز بوده اند اقدام به گفتگو و گذاشتن کامنت در طول سال تحصیلی در سایت کانون کرده اند.

برآن شدیم تا با ارائه ی گفتگوهای دانش آموزان برتر هر شهر که تعداد معینی کامنت درسی یا مشاوره ای با صفحه ی شخصی خود گذاشته اند ، به معرفی این برترها به همه ی مردم علی الخصوص همشهریانشان بپردازیم که شما دانش آموزان عزیز با برترهای شهر خود بیشتر آشنا شوید ،کسانی که در شهر شما و با همان امکانات به موفقیت در کنکور دست یافتند ، تا با الگوبرداری مناسب از این عزیزان شما نیز ادامه دهنده ی راه این دانش آموزان موفق در شهر خود باشید.

در چک لیست زیر مشخصات نفرات برتر کنکور در شهرهای مختلف به همراه رتبه آنها در جدولی ذکر شده و به محض اینکه کامنت های این رتبه های برتر در مطالب جداگانه و مختص به خود در سایت کانون قرار گیرد بخش اسم مربوط به رتبه برتر کنکور آبی و فعال شده و شما میتوانید تمام کامنت ها را به صورت یکجا ببینید و مکالمات مد نظر خود را به راحتی انتخاب کنید.

توجه : برای خواندن کامنت های رتبه برتر مد نظر خود در صورتی که اسم رتبه برتر آبی شده بود روی اسم کلیک کنید.


🔻 شهر شما 🔺
الف
نام رتبه برترشهررتبه در سهمیهگروه
سید مهدی زارع زادهابركوه1علوم تجربي
ابوالفضل کبیریابهر321علوم رياضي و فني
مهدی اصلانیابهر468علوم انساني
نازیلا امیدیابهر842زبانهاي خارجي
علی فولادیاردبيل94علوم تجربي
آذر نجاتیاردبيل165علوم تجربي
محمدرضا جمالی اصلاردبيل191علوم تجربي
امیررضا لطفیاردبيل278علوم رياضي و فني
هادی علاییاردبيل424زبانهاي خارجي
محمد زارعیاردبيل735زبانهاي خارجي
محمد علی رنجبر امیداردبيل824علوم تجربي
مریم زارعیارسنجان190زبانهاي خارجي
صبا اولیای رضاییاروميه13علوم تجربي
امیر محمدی قره باغاروميه234علوم تجربي
امین ابراهیمیاروميه321علوم تجربي
علی پرویناروميه994علوم تجربي
محمدصالح ابراهیمی مقدماسفراين118علوم تجربي
حدیثه سادات حسینی اصلاسفراين228علوم انساني
فاطمه طیبیاسفراين45هنر
فاطمه روئین فرداسفراين379علوم انساني
فاطمه جعفریاسفراين573علوم انساني
روناک زرینه کفشاسلامشهر965زبانهاي خارجي
ملیکا دادخواهاصفهان7علوم انساني
آرش رجاییاصفهان144علوم تجربي
سیدسعید جزائری شوشتریاصفهان231علوم رياضي و فني
محمدحسین حاتم پورآذرخوارانیاصفهان479علوم تجربي
سهیل رضائیاصفهان599علوم تجربي
سپهر خدادادیاصفهان632علوم رياضي و فني
فرگل شیروانی فراصفهان699علوم رياضي و فني
محمدصالح صالحیاقليد783علوم تجربي
محمدجعفر اثناعشری امیریامير کلا346علوم تجربي
مهزیار یزدانی کچوئیاهواز103علوم تجربي
علیرضا زرگانی پوراهواز249زبانهاي خارجي
سیده نرگس موسویاهواز538علوم تجربي
زهرا صمیمی فراهواز921علوم انساني
رضا فتح اللهیايلام562علوم تجربي
محمد امین رامیآبادان4علوم رياضي و فني
ابوالفضل اوژن پورآبادان29علوم انساني
محمد نعمت الهیآباده575علوم تجربي
مریم کاویانیآبدانان357علوم تجربي
نادیا رجبلوآزادشهر24علوم تجربي
میر آرین قرش مینا آبادآستارا81علوم رياضي و فني
مرتضی ولی نژادآشخانه110علوم تجربي
سپهر صالحی عمرانآمل7علوم تجربي
محمدجواد یوسفیآمل11علوم انساني
سجاد عمادیآمل23علوم تجربي
سید شهریار دریاباریآمل224علوم تجربي
امیررضا حسن زادهآمل921علوم تجربي

ب
نام رتبه برترشهر برتررتبه در سهمیهگروه
محمدحسین سامانیانیبابل59علوم انساني
مهدی لاغری فیروزجائیبابل296علوم انساني
فاطمه زهرا خانگلی زاد فیروزجائیبابل376علوم رياضي و فني
سیدامین محمودیبابل492علوم تجربي
پارسا بیژنیبابل496علوم تجربي
امیر غفارپور بیشهبابل844علوم انساني
محمدرضا نظری گیساوندانیبابلسر766زبانهاي خارجي
علی اصغر عبدیبافت8علوم تجربي
تارا رشیدپوربانه299علوم تجربي
طوبی شریف زاده بجستانیبجستان183زبانهاي خارجي
علی نورانیبجنورد435علوم تجربي
محمد سجاد ترکمانبروجرد201علوم تجربي
فاطمه احدیبستان آباد (استان آذربایجان شرقی)595علوم انساني
سید محمد حسین دریجانی نسببم56علوم تجربي
محمدعلی اکبریانبم348علوم تجربي
حامد حاتمیبندپي195علوم رياضي و فني
نگین قایدی نجاتبندر کنگ و چارک332زبانهاي خارجي
عرفان ایرانیبندر کنگ و چارک459علوم تجربي
سحر حقیقت طلببندرانزلي810علوم تجربي
علی کربندرتركمن420علوم تجربي
محمد حسین آشوریبندرعباس44علوم تجربي
سیده آمنه موسوی لقمانبهار2علوم انساني
نیما پاکیزهبهار181علوم تجربي
علی محمودیبهار273علوم تجربي
سعید کرمیبهبهان313علوم تجربي
پژمان اروشبهمئي309علوم تجربي
مهدی کیخائیبوئین میاندشت44علوم انساني
رضا محمدیبوشهر295زبانهاي خارجي
پوریا علیزادهبوشهر636علوم تجربي
سیامند سلیمانی خزاعیبوكان198علوم تجربي
آرمان رستم پوربوكان480علوم تجربي
داود آهنگریبوكان538علوم تجربي
حلیمه اکبریبيرجند45زبانهاي خارجي
عرفان اسماعیلیبيرجند65علوم تجربي
علی بستانیبيرجند97علوم انساني
مهسا صفاریبيرجند111زبانهاي خارجي
الهام حسین پوربيرجند420علوم تجربي
علی عبداللهی سفتوکبيرجند496علوم تجربي

پ ، ت ، ث
نام رتبه برترشهر برتررتبه در سهمیهگروه
امیر حسین رامشینیپاكدشت526علوم تجربي
فائزه جمالی نوروز آبادپرديس183علوم انساني
محمد ابرلاقیپرديس599علوم انساني
محمد محمودیتاكستان4علوم انساني
محمدرضا شیخ هاتاكستان144علوم رياضي و فني
سعیده حسن پور سکوسرتالش26علوم تجربي
روژانو جمشیدیتالش174علوم تجربي
آصف محمدیتايباد441علوم انساني
محمدرضا ارشدی صوفیانیتبريز5علوم تجربي
سمانه توتونچیانتبريز14علوم تجربي
میلاد حیدری سرخه دیزجتبريز57علوم رياضي و فني
رها مرسلیتبريز72علوم تجربي
حسین رسولیتبريز262زبانهاي خارجي
امین یوسف زادهتبريز309علوم تجربي
فاطمه حسین پورکلوتبريز338علوم انساني
مهسا رنجبریتبريز458علوم تجربي
هومن درخشی قاضی جهانیتبريز611علوم رياضي و فني
طلا اکبری حقروتبريز763علوم تجربي
حانیه رحیمیتربت جام279زبانهاي خارجي
امیر حسن متوصلی محمود ابادیتربت جام445علوم انساني
سعید محمد زادهتربت حيدريه37علوم تجربي
حسین اعتمادی فرتربت حيدريه (گناباد)120علوم تجربي
سارا زنده دلتربت حيدريه (گناباد)411علوم تجربي
امیر محمد نوریانتربت حيدريه843علوم تجربي
پریسا نجفیتربت حيدريه921علوم تجربي
مهران منتظرتفت5علوم رياضي و فني
علی ابراهیمیانتنكابن36علوم تجربي
محمدمهدی کاههتهران53علوم انساني
سیاوش قیصرتهران214علوم تجربي
ساجده عزیزیتهران278علوم انساني
هلیا فاعلیتهران323علوم تجربي
حافظ نقدعلیتهران338زبانهاي خارجي
ثنا سهرابیتهران378علوم تجربي
سحر مهرابیتهران379علوم رياضي و فني
امیرحسین حسن زادهتهران481علوم انساني
فاطمه نویدیتهران562زبانهاي خارجي
اشکان یادآور واحدتهران643علوم تجربي

ج ، چ ، ح ، خ
نام رتبه برترشهر برتررتبه در سهمیهگروه
دنیا کریمیجوانرود388علوم تجربي
آریان محمدیجوانرود409علوم تجربي
آرینا حبیبیجوانرود457علوم تجربي
سنا کریمیجوانرود565علوم تجربي
سیدمهدی هاشمی جویباریجويبار96علوم انساني
خشایار اشکبوسخرم آباد20علوم تجربي
تارا رشنوخرم آباد379علوم تجربي
سید محمد موسویخرم آباد419علوم تجربي
حسین ناظریخرم آباد512علوم تجربي
نرگس نادریخرم آباد527علوم تجربي
پریا سلطانیخرم آباد537زبانهاي خارجي
سارا کریمی بیرانوندخرم آباد752علوم تجربي
امیرمهدی میرزادهخرم آباد770علوم تجربي
امیررضا بیرامیخلخال45علوم تجربي
نیما شهیدیخلخال383علوم تجربي
امیر صالحیخميني شهر106علوم تجربي
حسن کبیریانخميني شهر572علوم رياضي و فني
مهدی رضائیخميني شهر961زبانهاي خارجي
سهیل حاجی زادهخنج105علوم تجربي
محمد جواد آل بویهخورموج151علوم رياضي و فني
سبا ثابتخوي14علوم تجربي
آرمان نمازیخوي29علوم تجربي
فرزین علیزاده فنائلوخوي110علوم انساني
علی عبادی علینظرخوي535علوم تجربي

د ، ذ ، ر ، ز
نام رتبه برترشهر برتررتبه در سهمیهگروه
جواد زارعداراب186زبانهاي خارجي
زهرا مکهدره شهر108علوم تجربي
محمدمهدی بصیرت نژاددزفول609علوم رياضي و فني
علی عصارهدزفول851علوم تجربي
زهرا سادات خدابخشیدليجان127علوم انساني
زهرا خطیبیدماوند65علوم رياضي و فني
اسماء پوزشدهدشت41علوم تجربي
مریم فقیهی نژاددهدشت75علوم تجربي
عادل فرزاددهدشت83علوم انساني
طاها سبزواریدهلران226علوم تجربي
حسین برندهرامهرمز203علوم تجربي
نگار بزرگیرباط كريم44زبانهاي خارجي
امیررضا جلیلی سیلابرباط كريم187علوم تجربي
عرفان خرقانیرزن103علوم رياضي و فني
امیرحسین سهرابی فررشت‌132علوم تجربي
محمد سبحانی رادرشت‌418علوم تجربي
نیما نوروزی بهجترفسنجان38علوم رياضي و فني
پارسا کامیابرفسنجان128علوم تجربي
علیرضا کامیاب رودسریرودسر755زبانهاي خارجي
افشین سوریرومشكان302علوم انساني
حمیده سرداریزارچ144علوم انساني
محمدرضا دویرانزنجان58علوم رياضي و فني
مهیار جعفری نودهزنجان68علوم رياضي و فني
زهره رستملو فردزنجانیزنجان79علوم انساني
سیداحمد موسویزنجان82علوم انساني
محمدعرفان ندرلوزنجان308علوم رياضي و فني
سیدمحمدرضا احمدیزنجان314علوم تجربي
شقایق احمدیزنجان329علوم انساني
امیرحسین نظریزنجان586علوم انساني

س ، ش ، ص ، ض ، ط
نام رتبه برترشهر برتررتبه در سهمیهگروه
سید مهدی مصطفوی گرجیساري150علوم رياضي و فني
سیدمحمدحسین موسوی الیردیساري158علوم انساني
ابوالفضل علی نژاد تیلکیساري270علوم تجربي
فائزه عرفانی نیاسبزوار560علوم انساني
کوثرالسادات مجیدی ایوریسرخس205زبانهاي خارجي
آریا خضرپورسردشت19علوم تجربي
وحید درخشانسردشت102علوم تجربي
کمند رحیم زاده سقزیسقز452علوم تجربي
علی اصغر پورغنی تازه شهرسلماس3علوم رياضي و فني
علی حسین پورسلماس27علوم رياضي و فني
امین زینالیسلماس46علوم رياضي و فني
سحر غزاییسنندج190علوم انساني
فاطمه قنادزادهسيرجان506علوم انساني
پرنیا خواجوئی نژادسيرجان584علوم تجربي
امیرحسین ترکی سکنانسيرجان772علوم تجربي
یاسین رمضانی کله بنیسيمرغ815علوم تجربي
ناهید باقریشاهرود71علوم انساني
مهرناز قنبریانشاهرود597علوم تجربي
مهدی مرادیشاهين شهر303علوم تجربي
زهرا عبدیشبستر75علوم تجربي
امیرحسین ظروفی آذرشهر قدس48علوم انساني
زهرا رضاییشهر قدس418علوم انساني
علی سلیمانیشهرالوند917علوم تجربي
فاطمه شریفیشهربابك63علوم رياضي و فني
ملیکا شیرعلیشهرضا17علوم تجربي
مهدیه آزادیشهرضا190علوم انساني
فاطمه غضنفریشهرضا798علوم انساني
پوریا عباسیشهركرد292علوم تجربي
محمد ابراهیم سلیمانی سقرلوشهريار14علوم انساني
محمدباقر سلطانیشيراز6علوم رياضي و فني
زهرا پرویزیشيراز60زبانهاي خارجي
آرش ودودفامشيراز82علوم تجربي
امیرحسین سلیمی کوچیشيراز181علوم انساني
رضا احمدیشيراز341علوم تجربي
محمد حسین مددالهیشيراز399علوم تجربي
امیرحسین رعنایی پورشيراز603علوم تجربي
فاطمه عطارشيراز711علوم تجربي
حسین آقائی آرائیشيرگاه9علوم رياضي و فني
نازنین قاسمیشيروان2علوم انساني
معین افسرشيروان10علوم انساني
یاسمن جعفرزاده شکرانلوشيروان93علوم تجربي
شکیبا برزگردوینشيروان116زبانهاي خارجي
محمد صادقی مقدمشيروان159علوم انساني
فاطمه قمریشيروان262علوم تجربي
ساناز نادری بوانلوشيروان318علوم انساني
فاطمه محمودیشيروان335علوم انساني
احمد خراشادی زادهشيروان576علوم انساني
الهه آقائی جاده کناریصومعه سرا192علوم انساني
امیر حسین قیصریطبس510علوم تجربي

ع ، غ ، ف ، ق
نام رتبه برترشهر برتررتبه در سهمیهگروه
کوثر هشبری لکیعجب شير201علوم انساني
مریم فلاحفارسان99علوم تجربي
امیر حسین کریمی نازکسرافردیس27علوم تجربي
فرزانه پاسبان موسی آبادفريمان53علوم انساني
سپهر سلیمانپورفسا213علوم تجربي
سید محمد هاشمی نسبفسا292علوم تجربي
رسول رئیسی اشترجانیفلاورجان638علوم رياضي و فني
هنگامه نجاتیقائم شهر4علوم انساني
درسا علیجان زادهقائم شهر96علوم تجربي
علیرضا عمرانیقائم شهر650علوم تجربي
محمدمهدی سربیشگیقائن7علوم رياضي و فني
محمد تقی دهقان نژادقائن13علوم رياضي و فني
زهرا اسماعیلیقره ضياالدين85علوم تجربي
محمدرضا آزادقزوين13علوم تجربي
سیدامیرحسین هاشمیانقزوين98علوم تجربي
الهه قهرمانیقزوين253زبانهاي خارجي
نگین سیدموسویقزوين365علوم تجربي
دیبا شیرمحمدیقزوين435علوم تجربي
فاطمه دادخدائی پورقلعه گنج430علوم انساني
علی براتیقم307علوم تجربي
زهرا محمدیقم319علوم تجربي
علی شهرستانیقم742علوم انساني
امیرحسین قانعیقوچان701علوم تجربي
آرمان ابراهیمی حصارقوچان884علوم تجربي

ک ، گ
نام رتبه برترشهر برتررتبه در سهمیهگروه
میلاد محمودیكاشمر254علوم تجربي
امید قیسوندیكامياران9علوم تجربي
محمد هجریكرج22علوم رياضي و فني
پرنیان عزیزیانكرج60علوم رياضي و فني
فاطمه کیانیكردكوي285علوم تجربي
حسین گله داریكرمان8علوم تجربي
سید امیر حسین فاطمی گروهیكرمان176علوم تجربي
زینب اکبرزاده فتح آبادیكرمان178علوم تجربي
مهلا قادری پوركرمان236علوم تجربي
کسری محمدیكرمانشاه572علوم تجربي
مهدی کرمیكرمانشاه833علوم تجربي
نیما طهماسبی فردکوهدشت320هنر
لیلا میریگچساران28علوم تجربي
شیدا پورسوسنگچساران435علوم تجربي
امیرسامان نوشکگرگان10علوم تجربي
پریا مظفریگرگان154علوم تجربي
حانیه بیانیگرگان599زبانهاي خارجي
علیرضا کرامتیگرگان720علوم تجربي
فاطمه یوردخانیگرمسار25علوم انساني
سارا اشتریگرمسار818علوم انساني
غزل قاسمیگرمسار915علوم تجربي
علیرضا هزاروسیگلپايگان257علوم انساني
اطهرالزهرا امیدوارگلپايگان399زبانهاي خارجي
عرفان آقگنبد2علوم تجربي
شقایق رجب لوگنبد216زبانهاي خارجي

ل ، م
نام رتبه برترشهر برتررتبه در سهمیهگروه
آریا قربانپور مردمکدهلاهيجان68زبانهاي خارجي
حسین محمودیلردگان32علوم تجربي
کیوان علیزادهماكو568علوم تجربي
فاطمه امینیمباركه304علوم انساني
امیرحسین نصوحیمباركه758زبانهاي خارجي
علیرضا قائد شرفمرودشت7هنر
محمد علی علمامرودشت14علوم رياضي و فني
حسین عمادیمرودشت357علوم تجربي
علی امیریمرودشت464علوم انساني
شیما احمدیمشكين شهر176علوم تجربي
حسین حافظیمشهد3علوم رياضي و فني
سید علی مفیدیمشهد40علوم تجربي
زهرا سادات علوی مطلقمشهد275علوم انساني
ریحانه محمدیانمشهد376علوم تجربي
سیدعلی هاشمیمشهد690علوم تجربي
رسا علیزادهمشهد910علوم تجربي
شکوه حسینیمشهد996علوم تجربي
علی ملکیمشيريه307علوم تجربي
علیرضا زرگرانملاير41علوم رياضي و فني
مهتاب پیرائیملاير422زبانهاي خارجي
علی عشرتی ملکیملكان69علوم تجربي
امیرحسن انتظاریملكان311علوم تجربي
سمیرا خلیلیمهاباد539علوم تجربي
مهسا عبداللهیمهران529علوم تجربي
سجاد زارعمهريز224علوم تجربي
بنیامین بیضاییميانه65علوم رياضي و فني
رضا محمدی اشناریميانه812علوم تجربي
محمدرضا یوسفیمينودشت199علوم تجربي
محمدصادق زرینمينودشت376علوم تجربي

ن ، و ، ه ، ی
نام رتبه برترشهر برتررتبه در سهمیهگروه
محمد صادقینجف آباد632علوم تجربي
علی مختارینهاوند364علوم تجربي
محدثه سنجرینهبندان178علوم انساني
فائزه ملکینور252علوم رياضي و فني
گیتا پالیزباننور831علوم رياضي و فني
فاطمه شجاعیاننورآباد ممسني373علوم تجربي
محمدرضا کرکبودی آب بندانکنوشهر216زبانهاي خارجي
صبا تکلوابدالینيشابور89علوم تجربي
الهام سادات آتشگاهینيشابور706علوم تجربي
فرزانه کرمانینيشابور804علوم تجربي
میثم امیر سرداریهمدان82علوم رياضي و فني
فاطمه نائینیانهمدان92علوم رياضي و فني
حمیدرضا عطاریهمدان151علوم رياضي و فني
حانیه مختاریهمدان271علوم تجربي
پرهام گودرزیهمدان275علوم رياضي و فني
مینو میناییهمدان373علوم انساني
فاطمه محمودیورامين302علوم تجربي
نیما کلیدریياسوج85علوم رياضي و فني
فاطمه دادگرياسوج109علوم انساني
محمد عسکریيزد56علوم رياضي و فني
محمد رحیمیيزد84علوم تجربي
حامد فلاح رحمت آبادیيزد240علوم تجربي
محمدسجاد علاییانيزد348علوم تجربي
حانیه فلاحيزد625زبانهاي خارجي


🕒 لیست بالا دائما به روزسانی می شود و گفتگوهای رتبه های برتر به مرور روی سایت قرار خواهد گرفت ...