پیوستگی باعث افزایش مهارت‌های تست زنی در من شد-حسین خوشخو

پیوسته آزمون دادن شما را در مهارت‌های آزمونی مانند زمانبندی و قدرت و توانایی علمی هم ارتقا میبخشد. کانون فرهنگی آموزش قلم چی

پیوستگی باعث افزایش مهارت‌های تست زنی در من شد-حسین خوشخو

سلام ، حسین خوشخو هستم رتبه ۶۹ کنکور سراسری ،دانشجو پزشکی شهید بهشتی تهران از شهرستان بابل 

 به نظر من پیوستگی در همه کار ها مهم است هرکاری که ما انجام میدهیم هرچند کوچک باشد اما در دراز مدت تاثیرات شگفت انگیزی میگذارد من موضوعی را مطالعه کردم تحت عنوان اثر پروانه ای این اثر میگوید هر کار کوچکی در جهان هستی اگر به تناوب و با پیوستگی انجام شود تاثیرات شگرفی دارد برای مثال شما به همراه دوستتان تصمیم میگیرید هر روز ورزش کنید بعد لز چند روز شما شما به هر دلیل این تصمیم خود را عملی نمیکنید اما دوست شما هر روز به مدت نیم ساعت ورزش میکند بعد از گذشت یکسال دوست شما حسابی وزن خود را متعادل کرده و از آمادگی سلامت بالایی برخوردار است اما شما وضع سالمتتان تغییر نکرده است یا مثال شما تصمیم میگیرید روزی ۵ هزار تومان در قلک خود بندازید بعد از گذشت یکسال شما چیزی حدود یک میلیون و پانصد هزار تومان دارید به این اثر میگویند اثر پروانه ای که نتیجه پیوستگی در کار هاست پس پیوستگی در آزمون هم همانند همه ی کار ها مهم است و باعث میشود ما در دراز مدت به پیشرفت های زیادی دست پیدا کنیم .

به نظر من مهمتریم فایده پیوستگی در آزمون ها حفظ و افزایش انگیزه شماست وقتی شما هر دوهفته آزمون میدهید و بازخورد میگیرید اینکار باعث افزایش انگیزه در شما برای آزمون بعد و دوهفته بعدی میشود و این چرخه همینطور ادامه پیدا میکند تا کنکور یعنی همینطور تا کنکور سراسری شما انگیزه بالایی برای درس خواندن دارید علاوه بر آن پیوسته آزمون دادن شما را در مهارت های آزمونی مانند زمانبندی و قدرت و توانایی علمی هم ارتقا میبخشد. 

من در آزمون های کانون در سال دوازدهم فقط یکبار غیبت داشتم و آن هم بدلیل ابتلا به بیماری کوید-۱۹ بود که اردیبهشت ماه یک آزمون را ندادم که البته اگر به عقب برگردم همان آزمون را هم میدهم چون شاید قبل جلسه کنکور هم من به این بیماری مبتلا میشدم و آزمون دادن حتی در شرایط ابتلا به بیماری هم یک امتیاز مثبت است. 

 به هیچ وجه در آزمون نباید غیبت کرد حتی اگر مباحث را نرساندید حتما آزمون را شرکت کنید چون آزمون ندادن باعث بی انگیزگی شما میشود و شما را عقب تر می اندازد بنابراین تحت هر شرایطی حتی اگر مطالب آزمون را نرساندید در آزمون خود شرکت کنید چون آن هم به نوبه خود شما را در مهارت های آزمون دادن و درس خواندن به جلو هل میدهد. 

پیوستگی در تمام کارها در زندگی ما را موفق میکند و در مسیر کنکور ما باید عادت های مثبت خود را مرتب تکرار کنیم مثال سحر خیزی، ساعت مطالعه بالا ، آزمون دادن، تست زدن و .... تکرار این عادت ها مارا به موفقیت بزرگ نزدیک و نزدیک تر میکند.


پیشرفتم در آزمون‌ها با پیوستگی محقق میشد-سارا حمزه

با پیوستگی سرعت تست زدنم افزایش پیدا می‌کرد-یاسمن فتحی

هیچکس از تلاش کردن و پیوستگی پشیمان نشده- فرزین رستمی 

تمامی آزمون‌ها رو بدون غیبت شرکت کردم-میثاق رودسرابی

با پیوستگی در آزمون‌ها عملکردم رو ارزیابی می‌کردم-نگین کیانی

آزمون دادن باعث شناخت بهتری نسبت به خود می‌شود-عبدالله احمدی

اگر به گذشته برگردم باز پیوستگی‌ام را حفظ می‌کنم: محمد کربلایی

پیوستگی باعث افزایش خلاقیت در پاسخ دهی می‌شود- زهرا نوروزی

آزمون دادن باید مداوم باشد:فاطمه قدرتی رتبه 128 کنکور ریاضی

پیشرفت تراز با پیوستگی بدست می‌آید-علی جابری

 

دانش آموزان عزیز، برای رزرو  حسین خوشخو  به عنوان پشتیبان ویژه و مشاور کنکور، میتوانید با شماره 0218451 داخلی 3123 تماس بگیرید. یا از طریق اینستاگرام کانون برترها، با ما در ارتباط باشید. 

  

 

6/5/2023 9:58:33 AM
Menu