امیرمحمد فتحی: 7 فروردین یادگیری ناقص خود را کامل کردم

سلام من امیرمحمد فتحی هستم رتبه 6 منطقه 3 کنکور سال 1401 و دانشجوی رشته ارتباط تصویری(گرافیک) دانشگاه هنر تهران.

امیرمحمد فتحی: 7 فروردین یادگیری ناقص خود را کامل کردم

سلام من امیرمحمد فتحی هستم رتبه ۶ منطقه ۳ کنکور سال ۱۴۰۱ و دانشجوی رشته ارتباط تصویری(گرافیک) دانشگاه هنر تهران.

 من در دوران نوروز برای اینکه بتوانم  مباحث را بهتر طبقه بندی و همچنین بتوانم از وقتم بهتر استفاده کنم، ابتدا از مباحثی که در برنامه تفضیلی نوشته شده بودند، تست حل میکردم و سپس مباحثی را که در آن ها مشکل داشتم، می‌خواندم و رفع اشکال میکردم. بعد از دیدن نتیجه آزمون ۷ فروردین تمرکز بیشتری را برای مباحث حفظی تر مثل خواص مواد و دروس عمومی گذاشتم و برای ادامه مسیر، مباحث و دروسی را که در آن ها ضعیف تر بودم به صورت روتین در برنامه قرار دادم و همچنین نقاط قوت خود را نیز حفظ کردم. 

یکی از ویژگی های بسیار مهم آزمون ها  بازخورد دهی موثر و منظم آن ها است، من بعد از دوران نوروز و اینکه بازخورد مناسبی از دروسی که در نیم سال اول خوانده بودم گرفتم، فهمیدم که باید توجه بیشتری را بر روی درس درک عمومی هنر بگذارم در نتیجه ساعت مطالعه خود در این درس را بیشتر کردم تلاش کردم که ساعت مطالعه خود را در روز به بیشتر از ۱۰ ساعت برسانم. همچنین سعی کردم تا قبل از دوران جمع بندی، جبران عقب ماندگی بعضی از مباحث را نیز کنم و اولویت را بر مباحث نیم سال اول بگذارم. 

 با استفاده از کارنامه مبحثی و پنج نوع درس اشکالات و یادگیری های ناقصی را که داشتم به یادگیری کامل تبدیل کنم، چون قبل از دوران جمع بندی یکی از بهترین زمان ها برای بازیابی دروسی است که شاید از یادمان رفته است.
دانش آموزان عزیز شما میتوانید برای رزرو پشتیبان ویژه و مشاور کنکور 

به لینک موجود مراجعه کرده و یا باشماره 8451-021 داخلی 3123 تماس بگیرید.

لینک صفحه پشتیبان ویژه

5/28/2023 2:06:08 PM