ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی بهمن ماه 97

دانشگاه‌های غیر انتفاعی در دو نوبت مهر و بهمن ماه اقدام به پذیرش دانشجو میکنند که در بهمن ماه پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی میباشد.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی بهمن ماه 97

سال هاست که دانشگاه های غیر انتفاعی علاوه بر پذیرش از طریق کنکور سراسری در دو نوبت مهر و بهمن ماه اقدام به پذیرش دانشجو از طریق بدون کنکور میکنند که در این مقاله به شرح پذیرش دانشجو در بهمن ماه پرداخته ایم.

در نوبت مهر ماه این دانشگاه ها بر اساس نتایج کنکور سراسری وسوابق تحصیلی دانشجو جذب کرده اند اما برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی بهمن ماه 97 با توجه به مصوبات سازمان سنجش داوطلبین قادر خواهند بود که در بیش از 85 درصد از رشته های دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی بدون شرکت در کنکور سراسری و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی اقدام کنند.

بر همین اساس پذیرش در اکثر رشته های دانشگاه های غیر انتفاعی و موسسات آموزش عالی بدون کنکور و ملاک فقط معدل کتبی خواهد بود.


عضویت در کانال  اخبار تحصیلی کنکور ، بدون کنکور ، دانشگاه آزاد ، علمی کاربردی ، پیام نور ، غیرانتفاعی و ...از این رو داوطلبان جهت
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی بهمن ماه 97 میتوانند بر اساس مصوبه جدید سازمان سنجش پس از انتشار دفترچه ثبت نام که در تاریخ 25 دی ماه منتشر خواهد شد از تاریخ 29 دی ماه تا تاریخ 6 بهمن ماه 97 جهت ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی به دانشگاه هایی که فراخوان داده اند مراجعه کنند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی بهمن ماه 97


این امکان وجود دارد که ثبت نام بصورت الکترونیکی و از طریق سایت سازمان سنجش انجام پذیرد یا اینکه داوطلبان حضورا به دانشگاه هایی که اعلام ظرفیت کرده اند مراجعه کنند.

در خصوص نحوه ارایه لیست رشته های بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه های غیر انتفاعی این احتمال وجود دارد که از طریق سایت سازمان سنجش یا از طریق سایت دانشگاه های دارای ظرفیت در اختیار داوطلبان قرار گیرد و داوطلبان پس از مطالعه ی دفترچه در بازه ی زمانی تعیین شده اقدام به انتخاب رشته کنند.

دانشگاه های غیر انتفاعی در دو نوبت مهر و بهمن ماه اقدام به پذیرش دانشجو میکنند که در این مقاله به شرح پذیرش دانشجو در بهمن ماه پرداخته ایم.
در نوبت مهر ماه این دانشگاه ها بر اساس نتایج کنکور سراسری وسوابق تحصیلی دانشجو جذب کرده اند اما برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های غیر انتفاعی بهمن ماه با توجه به مصوبات سازمان سنجش داوطلبین قادر خواهند بود که در بیش از 85 درصد از رشته های دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی بدون شرکت در کنکور سراسری و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی اقدام کنند.
بر همین اساس پذیرش در اکثر رشته های دانشگاه های غیر انتفاعی و موسسات آموزش عالی بدون کنکور و ملاک فقط معدل کتبی خواهد بود.

از این رو داوطلبان جهت
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی بهمن ماه 97 میتوانند بر اساس مصوبه جدید سازمان سنجش پس از انتشار دفترچه ثبت نام که در تاریخ 25 دی ماه منتشر خواهد شد از تاریخ 29 دی ماه تا تاریخ 6 بهمن ماه 97 جهت ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی به دانشگاه هایی که فراخوان داده اند مراجعه کنند.

این امکان نیز وجود دارد که ثبت نام بصورت الکترونیکی و از طریق سایت سازمان سنجش انجام پذیرد یا اینکه داوطلبان حضورا به دانشگاه هایی که اعلام ظرفیت کرده اند مراجعه کنند.در خصوص نحوه ارایه لیست رشته های بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه های غیر انتفاعی این احتمال وجود دارد که از طریق سایت سازمان سنجش یا از طریق سایت دانشگاه های دارای ظرفیت در اختیار داوطلبان قرار گیرد و داوطلبان پس از مطالعه ی دفترچه در بازه ی زمانی تعیین شده اقدام به انتخاب رشته کنند.

در نظر داشته باشید متقاضیان ثبت نام بدون کنکور علاوه بر ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی می توانند در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 97 و ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی بهمن 97 و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 97 نیز برای نیمسال دوم تحصیلی یعنی ورودی بهمن ماه 97 شرکت کنند ولی فقط حق ادامه تحصیل در یک رشته محل را دارند .

 

تهیه شده توسط:

حسین نجفی


برای مشاوره در زمینهثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی بهمن ماه 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره

با شماره 9099071219 تماس بگیرید