رایگان: ثبت نام کلاس‌های آمادگی امتحان نهایی، ویژه دوازدهم

داش‌آموزان دوازدهمی داوطلبان کنکور 1402 برای آمادگی در امتحان نهایی خود می‌توانید در کلاس‌های شب امتحان دوازدهمی‌ها ،به‌صورت رایگان، شرکت کنید. برای ثبت نام .

رایگان: ثبت نام کلاس‌های آمادگی امتحان نهایی، ویژه دوازدهم

داش‌آموزان دوازدهمی

داوطلبان کنکور 1402


برای آمادگی در امتحان نهایی خود می‌توانید در کلاس‌های شب امتحان دوازدهمی‌ها ،به‌صورت رایگان، شرکت کنید. برای ثبت نام  کلیک کنید.

برنامه کلاس‌های شب امتحان برای دو گروه تجربی و انسانی در جدول زیر آمده‌است.

کلاس های رایگان کانون برای دوازدهمی ها با هدف آمادگی شرکت در امتحان نهایی ، روز قبل از برگزاری امتحان با دبیران مطرح کانون برگزار می شود.

برای شرکت در این کلاس ها کافی است به لینک موجود مراجعه کرده و پس از  ثبت نام  و تکمیل اطلاعات کاربری، در ساعت مقرر  ورود به سایت را زده و در قسمت میزکار، وارد کلاس شوید.


برنامه کلاس های شب امتحان دوازدهم تجربی

برنامه کلاس‌های شب امتحان دوازدهم انسانی

توجه:

نحوه شرکت در کلاس:

1- ابتدا  باید در سایت آموزش کانون ثبت نام کنید. (کلیک کنید)2-پس از تکمیل ثبت نام ، کلاس خود را انتخاب کرده و  مطابق تصویر زیر،  بر روی عضویت در کلاس  مربوطه کلیک کنید.

3 در ساعت مقرر کلاس، وارد لینک کلاس شوید.همه دانش‌آموزان دوازدهم تجربی و انسانی می‌توانند در ساعت شروع کلاس (با توجه به جدول فوق) وارد کلاس خود شوند. به ساعت شروع کلاس ها توجه کنید.


دوازدهمی ها، برای شرکت در کلاس های رایگان شب امتحان کانون در سایت آموزش کانون ثبت نام کنید و در ساعت مقرر کلاس، وارد سایت شده و در کلاس حضور یابید.1) لینک  عضویت در کلاس آمادگی امتحان زیست شناسی 15 خرداد ساعت 15

2) لینک عضویت در کلاس آمادگی امتحان زمین شناسی 20 خرداد ساعت 16


3) لینک  عضویت در کلاس آمادگی امتحان علوم فنون 15 خرداد ساعت 13

4) لینک  عضویت در کلاس آمادگی امتحان ریاضی 3 انسانی 20 خرداد ساعت 18

5) لینک عضویت در کلاس آمادگی امتحان عربی 3 انسانی 22 خرداد ساعت 18:30

6/8/2023 6:38:12 PM
Menu