پاسخ به سؤالات هشتمی‌ها جلسه بعد از آزمون 4 آذر

سلام من فرصت نمی‌کنم در روز به اندازه کافی تست بزنم چکار کنم ؟ چطور برنامه ریزی کنم

پاسخ به سؤالات هشتمی‌ها جلسه بعد از آزمون 4 آذر

پاسخ به سؤالات هشتمی ها جلسه بعد از آزمون 4 آذر


طارق تیموری بقسائی هشتم تربت حیدریه: 

سلام من فرصت نمی کنم در روز به اندازه کافی تست بزنم چکار کنم ؟ چطور برنامه ریزی کنم

پاسخ: هر مبحثی که معلمتون تدریس می کنه همزمان حتی اگر خیلی مبحث کوچکی هست تست مربوط به آن را بزن.نگذار تعداد تست‌ها و تعداد مباحث زیاد شود.در این صورت هم به درس مدرسه و مبحث تدریس شده مسلط می شوید هم تمرین تست قبل از آزمون کردید.

 

 

فاطمه زهرا‌ رکابدار بورسیه آنلاین‌ هشتم: 

شب امتحان چه جوری درس بخوانیم؟

پاسخ:درس خواندن اساسا برای شب امتحان نیست و در طول دوره باید مباحث خوانده شود.اما اگر منظور شما جمع‌بندی برای شب امتحان است، پیشنهاد من حل امتحان‌های مشابه با امتحان فردای شما خیلی کمک خواهد کرد.در کتاب مجموعه سوالات امتحانی از هر درس 10 برگه امتحانی با پاسخ آورده شده است که اگر از خودتان امتحان بگیرید به جمع‌بندی مباحث کمک می‌کند.

 

 

کیانا جعفری هشتم مرودشت: 

سلام خسته نباشید!چطور میتونیم مشاوره ی تحصیلی از کانون دریافت کنیم؟

پاسخ: پشتیبانتون بهترین مشاور هستند به نظرم همراه با کارنامه به پشتیبان یا مدیر گروهتون مراجعه کنید حتما مشاوره خوبی دریافت می کنید.

 

 

سونیا امیری هشتم بافت: 

در طول روز چند ساعت باید مطالعه داشته باشیم تا موفق شویم.

پاسخ:سونیا جان باید برنامه ریزی و هدف گذاری کنید.اول به مدت 1 هفته دفتر برنامه ریزی را پر کنید.یعنی تصویری از عملکرد خودتان داشته باشید.سپس با توجه به ساعت مطالعه قبلی خود در هر درس هدف‌گذاری کنید که در طول هفته آینده مثلا در هر درس تصمیم دارید که 30 دقیقه ساعت مطالعه خود را این هفته افزایش دهید.به همین روش کم کم این ساعت مطالعه بهبود می‌یابد.

 

محیا دالوند هشتم بندرعباس: 

برای ادبیات تیزهوشان چجوری باید تمرین کنیم ؟شعر هایی که در ادبیات تیزهوشان

پاسخ:معنی ابیات کتاب درسی را حفظ نکنید و خودتان با مفاهیم آموخته شده معنی کنید.دایره واژگانتان را بزرگ کنید و از کتاب سه سطحی تست بزنید.

 

 

فاطمه زهرا اسمعیل زایی هشتم ایرانشهر: 

چطور زمانمون رو کنترل کنیم

پاسخ:فاطمه جان به نظرم تست زمان‌دار بزن.یعنی در خونه که تمرینی تست می زنی هم مثل آزمون زمان بگیر.در آزمون حتما زمان بالای هر درس رو رعایت کن.کم کم عادت می کنی که در زمان تست بزنی.

6/3/2023 6:44:16 PM
Menu