آزمون‌های ویژه‌ی کانون برای ششمی‌ها و نهمی‌ها

برای آمادگی بیشتر دانش آموزان ششمی و نهمی در آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان ،

آزمون‌های ویژه‌ی کانون برای ششمی‌ها و نهمی‌ها

برای آمادگی بیشتر دانش آموزان ششمی و نهمی در آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان ، 

علاوه بر سه آزمون مشخص شده در برنامه راهبردی 4 آزمون جدید طراحی کرده ایم که برنامه‌ی برگزاری این آزمون ها به شرح زیر است:  


جمعه 3 اردی بهشت اولین آزمون جامع (طبق برنامه راهبردی )  

جمعه 10 اردی بهشت (  آزمون پنجاه سوالی جدید از استعداد تحلیلی ) 

 جمعه 17 اردی بهشت دومین آزمون جامع ( طبق برنامه راهبردی ) 

 جمعه 24 اردی بهشت ( آزمون پنجاه سوالی جدید از استعداد تحلیلی ) 

 جمعه 31 اردی بهشت سومین آزمون جامع ( طبق برنامه راهبردی ) 

جمعه 7 خرداد ( آزمون 100  سوالی جدید جامع برای ششمی ها از استعداد تحلیلی و برای نهمی ها50 سوال  استعداد تحلیلی و 50 سوال استعداد تحصیلی مطابق الگوی آزمون های ورودی تیزهوشان مجموعا 100 سوال )

جمعه 14 خرداد ( آزمون 100 سوالی جدید جامع برای ششمی ها و نهمی ها مشابه آزمون 7 خرداد )


ضمنا در صورت تعویق تاریخ برگزاری آزمون های تیزهوشان تا هفته ای که آزمون ها برگزار شود در هر جمعه یک آزمون 50 سوالی استعداد تحلیلی هم برای ششمی ها و هم برای نهمی ها برگزارخواهد شد . 

به این ترتیب کانون تا روز برگزاری آزمونهای ورودی مدارس استعدادهای درخشان همراه شما خواهد بود و اگر آزمون ها به تعویق هم بیفتد شما نگرانی نخواهید داشت .  نحوه ی ثبت نام در4 آزمون جامع آمادگی تیزهوشان :

الف - برای کانونی ها : دانش آموزان کانونی ششمی و نهمی اگر برای آزمون های سال بعد ثبت نام کرده باشند ، این آزمون ها برایشان به صورت رایگان و هدیه خواهد بود و این چهار آزمون اضافی و آزمون های احتمالی ( در صورت تعویق تاریخ آزمون تیزهوشان ) برایشان هزینه ای نخواهد داشت .

برای سایر کانونی ها : در صورتی که برای سال بعد ثبت نام نکرده باشید شهریه ی این 4 آزمون یکصد و پنجاه هزارتومان است و البته اگر تاریخ آزمون تیزهوشان به تعویق بیفتد برای آزمون های احتمالی شهریه ای پرداخت نخواهید کرد . 


 ب - برای غیر کانونی ها : اگر دوستان و هم کلاسی های شما بخواهند هم در آزمون های باقی مانده ی بهار ثبت نام کنند  شهریه شان سیصد هزارتومان خواهد بود ( شامل آزمون های اصلی و 4 آزمون جدید )اما اگر بخواهند در آزمون های سال آینده هم ثبت نام کنند 150 هزارتومان می پردازند .


آزمون های روزهای سه شنبه از کتاب های کانون :

 این آزمون ها از کتاب های کانون برگزار می شود : برای ششمی ها از کتاب 12دوره  آزمون جامع تیزهوشان ششم  و  برای نهمی ها از کتاب  10 دوره آزمون جامع تیزهوشان نهم . شرکت در این آزمون ها برای همه ی دانش آموزانی که این کتاب ها را تهیه کرده اند مجاز خواهد بود و نیازی به پرداخت وجه نیست . 


 ثبت نام بورسیه ها : دانش آموزان بورسیه در تمام آزمون های ذکر شده می توانند به صورت رایگان شرکت کنند .  ضمنا برای سال نهمی ها دو آزمون آمادگی نمونه دولتی نیز در تاریخ های28 خرداد و 4 تیر  برگزار می شود .


جمعه 28 خرداد برای نهمی ها ( آزمون پنجاه سوالی جامع برای آمادگی آزمون های نمونه دولتی ) جمعه 4 تیر برای نهمی ها ( آزمون پنجاه سوالی جامع برای آمادگی آزمون های نمونه دولتی )روش های ثبت نام در آزمون های آمادگی تیزهوشان :

1) می توانید از طریق ارتباط و تماس با پشتیبان خودتان و  نمایندگی های کانون در شهرتان در این آزمون ها ثبت نام کنید. آدرس و تلفن نمایندگی های کانون در شهر شما


2) امکان ثبت نام از طریق صفحه شخصی و کد USSD فعال شده است .


ورود به صفحه شخصی کانونی ها

ورود به صفحه شخصی غیرکانونی ها
همچنین برای ثبت نام می توانید کد دستوری زیر را با تلفن همراه شماره گیری کنید:
نحوه شرکت در آزمون :


آزمون های مطابق برنامه راهبردی در صفحه شخصی شما در سایت 8 صبح همان روز  فعال خواهند شد .

  برای آزمون های ویژه از طریق زیر می توانید در آزمون ها شرکت کنید.1) به صفحه ی شخصی خود (صفحه شخصی کانونی ها یا غیرکانونی ها )  مراجعه کنید.

صفحه شخصی کانونی ها

صفحه شخصی غیرکانونی ها


2) در صفحه شخصی از منوی سمت راست آزمون غیرحضوری آنلاین  را انتخاب کنید.


3) در قسمت آزمون ویژه تیزهوشان برروی گزینه  "شرکت در آزمون" کلیک کنید.

4) در صفحه ی جدید گزینه‌ی "برای ارسال پاسخ کلیک کنید" را انتخاب کنید.
5) در این قسمت سوالات آزمون را  دانلود کنید و گزینه های آزمون را  در پاسخبرگ انلاین وارد کنید.
6) کارنامه و پاسخ کلیدی  در همان قسمت شرکت در آزمون  برای شما صادر  خواهد شد. 


7) پاسخ تشریحی  در ساعت 16 در صفحه شخصی شما در کنار دفترچه سوال قرار می گیرد.