اردوی نوروزی 1400 با مدیریت حسین خوش‌کیش

کلاس‌های آنلاین در دوران طلایی نوروز 1400 در قالب سه مرحله برای دانش آموزان خصوصا بورسیه‌ها از نقاط مختلف کشور با موفقیت برگزار و با استقبال خوب آن‌ها همراه شد.

اردوی نوروزی 1400 با مدیریت حسین خوش‌کیش

کلاس های آنلاین در دوران طلایی نوروز ۱۴۰۰ در قالب سه مرحله برای دانش آموزان خصوصا بورسیه‌ها از نقاط مختلف کشور با موفقیت برگزار و با استقبال خوب آن ها همراه شد.


حسین خوش کیش مسئول واحد آموزشگاه های هماهنگ با آزمون های برنامه ای و مسئول نمایندگی بنیاد قلم چی اراک در این باره گفت: از ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ تا ۱۲ فروردین ۱۴۰۰ در قالب سه دوره ۵ روزه و هر دوره به صورت مجزا کلاس های آنلاین برای جمع بندی دروس پایه دهم، یازدهم و نیم سال اول پایه دوازدهم برگزار شد.

وی با اشاره به اهمیت این دوره‌ها تاکید کرد: دانش آموزان دوازدهم (کنکوری) که در این کلاس ها شرکت کرده‌اند توانستند دروس تخصصی پایه دهم و یازدهم را با تدریس معلمان مرور و تمرین کرده، تست زده و جمع بندی کنند، همچنین دروس ترم نخست دوازدهم را دوره کردند؛ این امر موجب تمرکز و تسلط بر مفاهیم ۷۵ درصد از سوالات کنکور سراسری برای آنان شد. ضمنا دانش آموزان سال دهم در دوره اول (۲۳ اسفند تا ۲۹ اسفند) و دانش آموزان یازدهم در دوره اول و دوم شرکت کردند.

وی با اشاره به این که کلاس های آنلاین هر روز از ساعت ۸ صبح تا ۲ بعد از ظهر برگزار میشد و دانش آموزان با هدایت مستمر پشتیبان ها از ساعت ۷ صبح آماده حضور می شدند، اظهار داشت: پشتیبان‌ها در همراهی با دانش آموزان در تکمیل تدریس معلمان، به پیگیری و پایش حل تمرین ها (خصوصا کتاب زرد عمومی) می پرداختند، همچنین رفع اشکال توسط دبیران در دقایق اولیه هر کلاس انجام می‌شد.

وی افزود : قبل از ۲۳ اسفند و شروع کلاس ها نیز پشتیبانان فیلم های پیش خوانی آموزش دروس را برای دانش آموزان در سایت classkanoon.ir قرار دادند تا زمینه یادگیری عمیق‌تر و رفع اشکال برای آنان فراهم شود؛ به این ترتیب در این دوران دانش آموزان دو بار درس‌ها را دوره کردند، بار نخست به صورت پیشخوانی و بار دوم با تدریس آنلاین دبیران در کلاس‌ها.

حسین خوش کیش خاطرنشان کرد: این دوره ها با استقبال خوبی از سوی دانش آموزان و بورسیه های بنیاد قلم چی رو به رو شد به طوری که حدود ۷۰۰ دانش آموز از سراسر کشور در کلاس های این دوران بدون غیبت حضور یافتند.

وی در پایان با ابراز خرسندی از ارائه خدمات کاربردی برای دانش آموزان که ۲۰ درصدشان بورسیه ها بودند گفت: این شانزدهمین سال متوالی است که برای پیشرفت درسی دانش آموزان، تعطیلات نوروز را در خدمت آنان بوده ایم.

بر اساس این گزارش، در تعطیلات نوروزی امسال با همکاری سجاد محمدنژاد، امیرحسین برادران، فاطمه راسخ و فرنوش جاهد پارسا برای دانش آموزان ششم ابتدایی و نهم، کلاس‌های استعداد تحلیلی برگزار شد که مورد استقبال قرار گرفت و بالغ بر چهارصد نفر نیز در این کلاس ها حضور داشتند.

در ادامه کلاس های نوروزی، کلاس های نکته و تست به صورت تک‌درس و همچنین کلاس های جمع بندی نیم سال دوم دوازدهم از بیستم فروردین تا پایان اردیبهشت ماه برگزار می شود و دانش آموزان می توانند برای ثبت‌نام به مدیران و نمایندگی‌های شهر خود مراجعه کنند.منبع :