معرفی کتاب نوروز دوازدهم

دوران نوروز، یکی از زمان‌های مهم و استراتژی برای دانش‌آموزان و فارغ‌التحصیلانی است که در پیکار کنکور در تلاش و رقابت هستند.

معرفی کتاب نوروز دوازدهم

دوران نوروز، یکی از زمان‌های مهم و استراتژی برای دانش‌آموزان و فارغ‌التحصیلانی است که در پیکار کنکور در تلاش و رقابت هستند. بدون شک اهمیت این دوران اگر بیش‌تر از دوران جمع‌بندی قبل از آزمون کنکور سراسری نباشد، کم‌تر از آن نخواهد بود.

بايد توجه داشته باشيد که منابع در اين دوران حرف اول را مي‌زند. شما به منابعي نياز داريد که در کم‌ترين زمان ممکن بيش‌ترين بازده را داشته باشيد.

این ایام بهترین موقع برای مطالعه و مرور درس‌های پایه‌ی سال دهم و یازدهم دبیرستان است؛ پس این درس‌ها را در برنامه‌ی خود در نظر بگیرید که در اینجا ما یکی ازمنابع مطالعاتی ایام نوروز را به شما معرفی می کنیم.

کتاب نوروز

کتاب نوروز امسال با سبک و سیاق متفاوت و بسیار قوی‌تر از گذشته منتشر شده است و با دارا بودن آزمون‌هایی استاندارد می‌تواند معیار خوبی برای سنجش پیشروی شما باشد. در ایام نوروز، با استفاده روزانه از این کتاب نقاط قوت و ضعف خود را می‌‌شناسید و با تحلیل سؤالات و خلاصه‌برداری از نکات مهم، در جهت موفقیت در آزمون‌های کانون و نهایتاً کنکور سراسری گام مهمی برمی‌دارید.

شما تا نوروز  مباحث  پایه دهم  ویازدهم و نیم سال اول دوازدهم را مطالعه کردید پس در دوران نوروزبا استفاده از روش بازیابی باید مطالب خوانده شده  را مرور کنید یعنی  یه آزمون بدید بعد تحلیل کنید بعد رفع اشکال و مرور کنید.

ویژگی های خاص  کتاب نوروز دوازدهم:

1-حجم آن کم  باشد و سریع تمام شود.

2- آزمون  محور باشد.

3-برنامه درسی داشته باشد(تابلوی  نوروزی ابزاری است که به کمک کتاب نوروز می‌تواند کلید موفقیت شما باشد. طراحی هدفمند تابلوی نوروزی به شما کمک می‌کند تا مباحثی را که نیاز به تمرکز بیش‌تری دارند شناسایی کنید و با رنگ‌آمیزی در اولویت قرار دهید. مهندسی منابع و تعیین ساعت مطالعه به همراه هدف‌گذاری درس‌محور و مبحث‌محور به نظم ذهنی شما کمک زیادی خواهد کرد

4-سوال های آن توسط  تیمی از دبیران طراحی شده باشد .

5-آزمون آن مبحث محور باشد نه از کل کتاب

ویژگی کلی کتاب نوروز دوازدهم

1-شامل 1000سوال هست

2-دارای 10آزمون می باشد که 5آزمون آن پایه دهم و یازدهم هست و 5آزمون  آن نیم سال اول دوازدهم هست.

4- آزمون دهم و یازدهم از هر دو مقطع سوال طرح شده است

5- شامل دروس تخصص هست

6-همه سوال ها دارای شناسنامه کامل  مبتنی بر کتاب درسی می باشد

کتاب نوروز دوازدهم تجربی 74 مبحث از پایه دهم و یازدهم و نیم سال اول دوازدهمرا تحت پوشش قرار دادهکه با روزی 4ساعت میتونید نتیجه  خوبی بگیرید.

کتاب نوروز دوازدهم ریاضی 88 مبحث  روتحت پوشش قرار داده که با روزی سه و نیم ساعت میتونید نتیجه  خوبی بگیرید.

کتاب نوروز دوازدهم انسانی با125 مبحث  روتحت پوشش قرار داده که با روزی سه و نیم ساعت میتونید نتیجه  خوبی بگیرید.