لامرد

همه روش های مطالعه

تعداد ارسال کلکسیون روش مطالعه در شهرلامرد 28

 • سعید انصاری از شهر لامرد- درس نگارش هشتم
  8 از 10 سوال به طور متوسط پاسخ میدهمدر کلاس درس را خوب گوش میدهم بعد که به خانه برگشتم بعد از استراح ت درس همان روز را همان روز میخوانم یک مجموعه تست را آماده کرده اول تست میزنم از کتاب سه سطحی کانون تا زمان تشریحی خواندن من کاهش یابد بعد به سراغ متن کتاب و درسنامه میروم و خلاصه نویسی میکنم بعد از آن بعد از یک روز تست ها را به صورت مضربی کار میکنم
 • فاطمه اربابی بیدگلی از شهر لامرد- درس فيزيك
  بنده این درس را در ازمون های کانون 9 از 10 میزنمابتدا در این درس جزوه‌ی دبیر خود را می خوانم.سپس تما رین کتاب تمرین تشریحی را با دقت حل می‌کنم.سپس برای تسلط و تثبیت مطالب از تست‌های کتاب آبی فیزیک استفاده می‌کنم.ابتدا درسنامه‌ی کتاب آبی را بادقت می خوانم تاتمام نکات تستی را بار دیگر مرور کنم و اگر نکته‌ای وجود دارد حتما در کتاب یا جزوات خود یادداشت می‌کنم.سپس تست‌های شناسنامه‌دار را حل می‌کنم.در پایان پاسخ را بررسی می‌کنم . حتی پاسخ تشریحی سوالات درست را با دقت بررسی می‌کنم شاید سوالی را با شک درست زده باشم.اگر اشتباه مفهومی باعث غلط زدن یا نزدنم شده است، حتما یادداشت خواهم کرد.تست ها را هم برای آزمون‌های ایستگاه گلچین می‌کنم.
 • شیرین صمدی از شهر لامرد- درس فيزيك
  دهدهی درس فیزیک من در آزمون‌های کانون به‌صورت 9 از 10 پاسخ می‌دهم.در درس فیزیک سعی میکنم ابتدا جزوه را در هر فصل مطالعه کنم.در مرحله بعد حلسوالات تشریحی آخر هر فصل را در دستور کار قرار می‌دهم.سپس درسنامه کتاب کمک آموزشی را مطالعه می‌کنم و فرمول‌ها را برای خودم خلاصه‌نویسی می‌کنم.در مرحله بعد با استفاده از کتاب کمک آموزشی اقدام به تست زنی می‌کنم.روز‌های نزدیک آزمون فرمول‌های خلاصه‌نویسی شده را مرور می‌کنم.
 • ابوالفضل عابدینی از شهر لامرد- درس هدیه های آسمان پنجم دبستان
  ابوالفضل عابدینی میانگین تراز 6372- روش مطالعه هدیه آسمانچند از ده 7 از 10هر روز40 دقیقه مطالعه هدیه دارم. در این زمان ابتدا درس جدید کتاب مدرسه را مطالعه میکنم. زمانی که بر روی مفاهیم کتاب مسلط شدم نمونه سوالات از همان درس از کتاب پرتکرار حل می کنم و به سوالات بیشتر از سایت می پردازم. 10روز قبل از آزمون قلم چی شروع به حل تمرین های کتاب های سه سطحی و اشتباهات متداول به ترتیب می کنم، حین حل تمرین کتاب نیز مرور میکنم.
 • علیرضا غلامی از شهر لامرد- درس فيزيك
  من به این درس در آزمون های کانون 7 از ده پاسخ می دهم.من در این درس از کتاب آبی و سه سطحی استفاده میک نم.ابتدا سعی میکنم مفاهیم مهم درسی را سر کلاس یاد بگیرم و با پرسش هایم از معلم، یادگیری را عمیقتر کنم.سپس درسنامه کتاب آبی را به خوبی مسلط میشوم.در این درس ابتدا تست هایم را بصورت پیمانه ای از کتاب آبی حل میکنم و سپس پس از تسلط به آن درس، تست های کتاب سه سطحی را با رعایت ترتیب (ابتدا سوالات نسبتا دشوار، سپس دشوار و درنهایت خیلی دشوار) حل و تحلیل میکنم. سعی میکنم پیمانه ای تست زدن را علاوه بر کتاب آبی در کتاب سه سطحی نیز رعایت کنم.من در این درس ابتدا کتاب درسی را به خوبی مطالعه میکنم و تمارین کتاب درسی را بطور کامل حل و بررسی میکنم.من این درس را هر 2 روز یکبار مطالعه میکنم و در برنامه ام قرار میدهم.
 • ابوالفضل عابدینی از شهر لامرد- درس ریاضی پنجم دبستان
  در این درس چند از دهم از 6 به 7 رسیده است.هر روز۲ ساعت مطالعه دارم. در این زمان ابتدا درس جدید کتاب مدرسه را مطالعه میکنم. زمانی که بر روی مفاهیم کتاب مسلط شدم نمونه سوالات از همان درس را از اینترنت یا کتاب های مختلف استخراج می کنم و به حل آن می پردازم و برای هرروزاین روال رادارم.۱۰روز قبل از آزمون قلم چی شروع به حل تمرین های کتاب های پرتکرار، سه سطحی و اشتباهات متداول به ترتیب می کنم، حین حل تمرین کتاب نیز مرور میکنم.پنج شنبه هفته دوم نیز آزمون غیرحضوری مشابه آزمون قلم چی با مدیریت زمان انجام می دهم. طی هفته در منزل سوالات آزمون قلم چی را نیز بررسی می کنم.
سایر پشتیبان ها 

پشتیبان های لامرد

فاطمه سیفی
علیرضا دلگشا
نجمه ایزدی
مریم احمدپور
حسن طاهری
سپیده قنبری

نمایندگی های کانون در شهر لامرد

لامرد 07152726260-07152722270

لامرد- بلوار جهاد- كوچه ي شماره 9 - درب رو به خيابان

شهریه آزمون های کانون فرهنگی آموزش قلم چی

لامرد
دوازدهم
دهم ، یازدهم
هفتم ، هشتم ، نهم
دبستان

در صورتی که نظر شما دارای محتوای مثبت ، علمی و آموزشی است ولی ثبت نمی شود با انشا و ادبیات متفاوت ( بدون تمسخر ،بدون فضای چت روم ، بدون تحقیر یا توهین دیگران) مجددا ارسال نمایید