سحرخیز باش تا کامروا باشی

سعی کنید عادات خوب و مؤثر مانند مطالعه از صبح زود، سحرخیزی، خوردن صبحانه‌ی مناسب و خواب به‌موقع شبانه را در خود ایجاد و تقویت کنید.

سحرخیز باش تا کامروا باشی

درست است که تابستان، این فصل مورد علاقه‌ی دانش‌آموزان، یادآور شادی‌ها، خاطره‌ها، اوقات فراغت‌هایی برای رفع خستگی‌های نه ماه تحصیلی با خواب نیم‌‌روزی، کلاس‌های سرگرم‌کننده، سفرها و خلاصه هر چیز خوبی است که برای تجربه‌ی دوباره‌اش یک سال تحصیلی را به‌خوبی جنگیده‌اید تا بتوانید با طیب خاطر از موهبت‌های این فصل همیشه خوب و مهربان و آرام و گرم بهره ببرید؛ اما عده‌ای از دانش‌آموزان را می‌بینم که به مطالعات شبانه و خواب‌های روزانه در مدت‌زمان طولانی می‌پردازند.

دوستان عزیز! سعی کنید عادات خوب و مؤثر مانند مطالعه از صبح زود، سحرخیزی، خوردن صبحانه‌ی مناسب و خواب به‌موقع شبانه را در خود ایجاد و تقویت کنید؛ زیرا داشتن سبک زندگی سالم و صحیح از شروط لازم برای دست‌یابی به موفقیت است. از همین امروز مطالعه‌ای بر سبک زندگی‌تان انجام دهید و ببینید چه‌قدر تا سبک زندگی سالم و صحیح که لازمه‌ی موفقیت است فاصله دارید. آن‌گاه کم کم دست به کار شوید و شروع به تغییر کنید تا پیروزی را از آن خود سازید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب