حسین خوشخو-آزمون‌های نوروز نتیجه عملکردم ازشروع سال تحصیلی بود

من حسین خوشخو هستم رتبه 69 کنکور سراسری تجربی سال 1400 و دانشجوی پزشکی دانشگاه شهید بهشتی تهران

حسین خوشخو-آزمون‌های نوروز نتیجه عملکردم ازشروع سال تحصیلی بود

سلام عرض میکنم خدمت همه دوستای گل و درجه یک کنکوری خودم 

 من حسین خوشخو هستم رتبه ۶۹ کنکور سراسری تجربی سال ۱۴۰۰ و دانشجوی پزشکی دانشگاه شهید بهشتی تهران 

میخواستم امروز راجب دو آزمون مهم در فروردین ماه با شما حرف بزنم ما در فروردین ماه دو آزمون طلایی نوروز را داریم که بشدت برای یک دانش اموز کنکوری حائز اهمیت است اگر بخواهم حس خود را درباره این دو آزمون توصیف کنم انگار یه جور هایی برایم غول مرحله آخر بود یعنی بعد از کلی آزمون دادن و تلاش کردن این دو آزمون بعنوان دو آزمون جمعبندی برایم خیلی مهم بود چون مجموع عملکرد مرا طی شش ماه تحصیلی گذشته نشان میداد همیشه به این آزمون ها اهمیت دادم و حس یک جدال تنگاتنگ و جذاب را در من ایجاد میکرد. 

 

نتیجه این دو آزمون همچنین در استمرار و پیوستگی شما برنامه ریزی شخصی تان برای اردیبهشت ماه بشدت کمک میکند با شرکت در این آزمون شما از نتیجه عملکرد خودتان ازشروع سال تحصیلی تا نوروز اگاه میشوید و خوب بهتر نقاظ ضعف خود را میشناسید و در اردیبهشت ماه وقت کافی برای بازیابی این دروس و جبران یادگیری های ناقص خود دارید. 

 

ما همیشه یک تایم های طلایی داریم که باید از آن ها به نحو احسنت استفاده کنیم یک جمله ای که یادم می آید از قهرمان سال های طولانی رقابت های فرمول یک اقای شوماخر در یگ مصاحبه خبرنگار با تعجب پرسید چطور شما همیشه برنده میشوید ؟؟

 و جواب ساده بود 

شوماخر گفت: زمانی که همه ترمز میگیرند من گاز میدهم 

دقیقا همین اتفاق برای دانش آموزان کنکوری می افتد دانش آموزان اغلب ۲۰ روز اخر اسفند را ترمز میگیرند اغلی تعطیلات نوروز را متوقف میشوند یا سرعتشان پایین میاید پس اگر میخواهید جایگاه خود را بهتر کنید الان وقتش است 

 

یکی از تصمیماتی که من گرفتم بعد از دوران تعطیلات این بود که در کنار برنامه آزمون ها رو نقاط ضعف نیمسال قبلم هم کار کنم و خوب این کار باعث شد در دوران جمعبندی هم بتونم راحت تر دروس رو جمع کنم . 

 

با توجه به بیشتر شدن تاثیر نمره امتحانات و قطعی شدن این تاثیر پیشنهاد من به دانش اموزان این است که یک ماه قبل از امتحانات دروس عمومی را به صورت روتین وار وارد برنامه هفتگی خود کنند تا با این درس ها در دوران امتحانات به مشکل نخورند حتما پیش از شروع امتحانات دروس عمومی که کمتر مطالعه شده است بدلیل اینکه در آزمون ها نیست و در کنکور سراسری هک نیست حتما مطالعه این دروس را یک ماه قبل امتحان جدی بگیرند. 

 

در آخر هم به عنوان توصیه آخر باید بگم پر قدرت تلاش کن دوست من نگذار چیزی تو این مسیر مانعت بشه   قطعا هر چی میخوای بهش میرسی پر قدرت ادامه بده فقط.

 

دانش آموزان عزیز شما میتوانید برای رزرو پشتیبان ویژه و مشاور کنکور با رتبه های برتر سال گذشته

به لینک موجود مراجعه کرده و یا باشماره 8451-021 داخلی 3123 تماس بگیرید.

لینک صفحه پشتیبان ویژه

5/29/2023 8:08:04 AM
Menu