فاطمه ایران پور- ایام نوروز فرصت رفع ایراداتم را به من داد

سلام من فاطمه ایران پور هستم رتبه 16 منطقه 2 کنکور انسانی و رتبه‌ی 21 کنکور زبان منطقه 2 ، سال 1401 و دانشجوی رشته‌ی حقوق دانشگاه تهران

فاطمه ایران پور- ایام نوروز فرصت رفع ایراداتم را به من داد

سلام من فاطمه ایران پور هستم رتبه ۱۶ منطقه ۲ کنکور انسانی و رتبه ی ۲۱ کنکور زبان منطقه ۲ ، سال ۱۴۰۱ و دانشجوی رشته ی حقوق دانشگاه تهران 

ایام نوروز سال کنکور فرصت بسیار خوبی برای من بود سعی کردم در این مدت از زمان استفاده ی خوبی بکنم و درقسمت هایی که در آن ها ضعف داشتم مشکلاتم را رفع کنم .

در آزمون هفت فروردین با این که نتوانستم در برخی دروس به نتیجه ی دلخواهم برسم اما این روند را ادامه دادم و از آزمون های بعدی به مرور و تدریجا نتیجه ی این برنامه  با افزایش تراز و رتبه مشخص شد .

 در دوران جمع بندی تمرکز من بیشتر بر تست زدن بود ، به این صورت که جزوه هایی که تا آن زمان نوشته بودم یا نکات یا درس نامه ها را مرور می کردم و اگر مشکلی در درس نامه نداشتم سعی می‌کردم بیشتر زمان خود را به تست زدن بگذرانم.

همین طور آزمون های کنکور چند سال گذشته و سایر آزمون های جامع را به روش سه روز یکبار  و با مدل شبیه سازی  فضای کنکور حل و بررسی می کردم و سعی می‌کردم نکات آن را خوب به خاطر بسپرم فکر می کنم این مورد خیلی برای من مفید بود زیرا چند نمونه سوال مشابه از این آزمون ها در کنکور سال ۱۴۰۱ آورده شده بود .

من فکر می کنم چیزی که بیشتر در این مسیر به من کمک کرد این بود که سعی می کردم_ اگر چه سخت بود _ افکار منفی را از خود دور کنم و بیشتر به این فکر کنم که در زمان حاضر باید تلاش خودم را بکنم و نتیجه را به بعدا واگذار کنم .

من در این دوره گاهی مصاحبه های رتبه های برتر را می دیدم و سعی می‌کردم از تجربیات آن ها استفاده کنم و این جالب بود که  بسیاری از آن ها گرچه مسیر های متفاوتی را رفته بودند اما به موفقیت رسیده بودند و این به من امید می داد که هر کس با هر شرایطی می تواند به موفقیت خاص خود برسد .دانش آموزان عزیز شما میتوانید برای رزرو پشتیبان ویژه و مشاور کنکور با رتبه های برتر سال گذشته

به لینک موجود مراجعه کرده و یا باشماره 8451-021 داخلی 3123 تماس بگیرید.

لینک صفحه پشتیبان ویژه

6/6/2023 9:29:35 AM
Menu