علی کنگرانی فراهانی-آزمون 7فروردین ایراداتم را به من نشان داد

سلام من علی کنگرانی فراهانی هستم؛ رتبه 10 منطقه 1 کنکور تجربی سال 1401 و دانشجوی داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران.

علی کنگرانی فراهانی-آزمون 7فروردین ایراداتم را به من نشان داد

 سلام من علی کنگرانی فراهانی هستم؛

رتبه 10 منطقه 1 کنکور تجربی سال 1401 و دانشجوی داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران.

با توجه به موقعیت آزمون 7 فروردین و همزمانی آن با اردوی مطالعاتی عید مدرسه، نتوانستم به خوبی از این آزمون نتیجه بگیرم. اما رفع اشکال بسیار برایم سودمند بود و ایراد های مطالعاتی ام در دروس پایه را نمایان کرد. از این آزمون و آزمون 16 اردیبهشت یاد گرفتم که برخلاف فشار های فراوانی که بر یک دانش آموز کنکوری هست سریع جا نزنم و همانطور که نتایج خوب را می پذیرفتم با نتایج بد و نا امید کننده نیز کنار بیایم.

رویه من در ماه فروردین و اردیبهشت متفاوت بودند. در ماه فروردین به دلیل مقارن بودن با ماه رمضان، افت شدیدی را تجربه کردم، اما در اواخر ماه رمضان و اوایل اردیبهشت و در ادامه در تیر ماه هر روز از موسسات مختلف کنکور آزمایشی در زمان و حال و هوا کنکوری می دادم و حتما همان روز رفع اشکال آن را انجام می دادم و نکات لازم را یادداشت می کردم. 

اگر امسال هم دانش آموزی کنکوری بودم همان رویه ای که پارسال در پیش گرفتم، پیش می گرفتم و با توجه به اینکه یک موقعیت امتحانی بسیار خوب مانند کنکور دی ماه داشتم بسیاری از اشکال هایم را از این آزمون فرا می گرفتم و سعی می کردم برای آزمون های بعدی قلم چی که داشتم آن ها را برطرف کنم و برای کنکور آمادگی بهتری کسب کنم.

در کل به نظرم عامل موفقیتم در کنکور، پیوستگی در کنکور های آزمایشی و همچنین اینکه هر اتفاقی اگر می افتاد باز هم در مسیرم می ماندم و کنکور های آزمایشی فراوانی که در اردیبهشت و تیر کار کردم بود. 


دانش آموزان عزیز شما میتوانید برای رزرو پشتیبان ویژه و مشاور کنکور با رتبه های برتر سال گذشته

به لینک موجود مراجعه کرده و یا باشماره 8451-021 داخلی 3123 تماس بگیرید.

لینک صفحه پشتیبان ویژه

6/4/2023 4:10:43 AM
Menu