پروژه تجهیز 2 کتابخانه عمومی در زاهدان افتتاح شد

پروژه تجهیز سالن‌های مطالعه 2 کتابخانه عمومی در شهر زاهدان استان سیستان‌وبلوچستان که توسط بنیاد قلم‌چی انجام شده است، روز سه‌شنبه 23 اسفند 1401 افتتاح شد.

پروژه تجهیز 2 کتابخانه عمومی در زاهدان افتتاح شد

پروژه تجهیز سالن‌های مطالعه ۲ کتابخانه‌ عمومی در شهر زاهدان استان سیستان‌وبلوچستان که توسط بنیاد قلم‌چی انجام شده است، روز سه‌شنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ افتتاح شد.


سالن‌‌های مطالعه کتابخانه عمومی آیت‌الله کفعمی یکی از قدیمی‌ترین کتابخانه‌های زاهدان و کتابخانه عمومی امام حسین(ع) این شهر به میز‌ و صندلی‌های‌ مطالعه تجهیز شده است که در مجموع حدود ۳۰۰۰ کاربر که اغلب دانش‌آموز هستند، از آن بهره‌مند می‌شوند.

گفتنی است هم‌زمان با تجهیز دو کتابخانه یادشده، کتابخانه‌های عمومی گلشهر در چابهار و شهید مدرس در دشتیاری نیز تجهیز شده که در مجموع پروژه ۴ کتابخانه یادشده با تأمین ۷۳ میز و ۱۴۶ صندلی مطالعه با اعتبار ۳ میلیارد ریال توسط بنیاد قلم‌چی اجرا شده است.

مراسم افتتاح کتابخانه‌ها با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی سیستان‌وبلوچستان، مسئولان و اعضای کتابخانه‌ها، مسئول نمایندگی زاهدان و همکاران اعزامی بنیاد قلم‌چی از تهران برگزار شد.


شایان ذکر است، با احتساب این پروژه‌‌ها، تعداد ۸۰۵ تجهیز کتابخانه‌ها و مدارس از سال ۱۳۹۲ تاکنون توسط بنیاد قلم‌چی انجام شده است.

منبع :

5/30/2023 3:52:01 AM
Menu