سجادشریفی - نوروز فرصت تغییر و سبقت به من داد

سلام من سجادشریفی هستم رتبه 87 منطقه 2کنکور انسانی سال1401دانشجوی رشته حقوق دانشگاه شهید بهشتی تهران

سجادشریفی - نوروز فرصت تغییر و سبقت به من داد

سلام من سجادشریفی هستم رتبه 87 منطقه 2کنکور انسانی سال1401دانشجوی رشته حقوق دانشگاه شهید بهشتی تهران

من به شخصه در برنامه کنکورخود درمدت عید نوروز تغییری کلی ایجادکردم وبه قول معروف که میگویندنوروز دوران طلایی است من درعمل این مطلب را اجرا کردم ودراین دوران خودرا از رقبا جدا کردم به این ترتیب که اولا خودرا باشرایط جوی وفق دادم یعنی چون هواگرم ترمیشدو به همین دلیل حالت خواب آلودگی به من دست میداد سعی کردم صبح زودتر ودر حدودساعت شش بیدارشوم تاحداکثر بازده را داشته باشم

من روز یک فروردین رابه طورکلی استراحت کردم وبعد از آن درطول تعطیلات سعی من این بودکه درنیمه اول عید کل سال دهم و یازدهم را تمام کنم ودرنیمه دوم عید سه چهارم سال دوازدهم را بخوانم ( البته بودجه آزمون نصف دوازدهم بود ) تا هم به بودجه دو آزمون عید برسم و هم در دوران نوروز دوره ای کلی برهمه دروس خوانده شده داشته باشم.

من بعد از آزمون هفت فروردین باتوجه به نتیجه ی نسبتا خوبی که گرفتم سعی کردم روی دروس دوازدهم، برای ازمون بعد و دروس ضعیف خود باتوجه به ازمون هفت فروردین کارکنم وبه همین دلیل ساعت مطالعه ی خود را تا 11 ساعت افزایش دادم ولی یک نکته مهم را رعایت کردم که خود را از همه میهمانی ها محروم نکردم وحداقل هرچند میهمانی یکبار در جمع فامیل شرکت کنم وهمین باعث شد که انرزی لازم را برای مطالعه برنامه خود در زمان بعد از آزمون هفت فروردین را داشته باشم ونتیجه ای بسیار خوب در ازمون نیمه فروردین  به دست آوردم.

من اگربه جای دانش اموزان امسال بودم بعد ازاینکه دو آزمون طلایی نوروز را به اتمام رساندم باتوجه به نتایج این دو ، برای ادامه راه خود تا دوران جمع بندی برنامه ریزی میکردم یعنی برنامه ای با چهار رکن اصلی میریختم.

1.تعداد تست خود را افزایش میدادم تا مهارت تست زنی ام افزایش یابد چون به نظر من بخش زیادی از نتایج خوب یا بد کنکور مربوط به مهارت تست زنی است نه فقط اطلاعات درسی.

2.روی هریک از دروسی که در دو آزمون عید ضعیف بودم تاکید بیشتری میکردم تا ضعف هایم برطرف شود.

3.در کنار آن به دوره مباحث خوانده شده میپرداختم تا آنها را فراموش نکنم. 

4. مطالب خوانده نشده دوازدهم را هرچه زود تر تمام میکردم تا زودتر دوران جمع بندی را شروع کنم واز رقبا عقب نمانم.دانش آموزان عزیز شما میتوانید برای رزرو پشتیبان ویژه و مشاور کنکور با رتبه های برتر سال گذشته

به لینک موجود مراجعه کرده و یا باشماره 8451-021 داخلی 3123 تماس بگیرید.

لینک صفحه پشتیبان ویژه

5/30/2023 5:24:30 AM
Menu