فاطمه فرهادی- پیوستگی مطالعه در نوروز اهمیت دارد

سلام من فاطمه فرهادی هستم رتبه 28 منطقه 2 کنکور هنر سال 1401 و دانشجوی رشته موسیقی دانشگاه هنر تهران

فاطمه فرهادی- پیوستگی مطالعه در نوروز اهمیت دارد

سلام من فاطمه فرهادی هستم رتبه ۲۸ منطقه ۲ كنكور هنر سال ۱۴۰۱ و دانشجوي رشته موسیقی دانشگاه هنر تهران 

 

در ایام نوروز تغییر چندان فاحشی در ساعت مطالعه من پیش نیامد و صرفاً میزان مرور از میزان یاد گرفتن مطالب جدید پیشی گرفت چون از اوایل اسفند به بعد هم احساس خستگی خیلی زیادی داشتم ترجیح میدادم به جای زیاد درس خواندن، مفید درس بخوانم و با توجه به آزمون ها مباحثی که مشکل دارم را دقیق تر مطالعه کنم. 

در این دوره مقداری هم شاید افت داشتم که از فشار و خستگی زیاد نشأت می‌گرفت ولی سعی من بر این بود که فشار بیش از حد به خودم نیاورم چون باعث عدم پیوستگی در درس خواندنم می‌شد و خیلی نکته قابل توجهی بود که پیوستگی مطالعه حفظ شود.

سوالات کنکور سال های گذشته را حل میکردم، نکته و تست شرکت می‌کردم و تست هایی که قبلاً حل کرده بودم را چند بار مرور می کردم و همین باعث پیدا کردن ضعف هایم می شد.

مباحثی که در طول سال ضعف بیشتری داشتم را سعی کردم بخوانم و تست مباحثی که نقطه قوتم بود را حل میکردم.

کنکور امسال مخصوصا در رشته ی هنر نسبت به سال های گذشته تغییرات زیادی داشته است و ضریب آزمون عملی بالا رفته است. به نظر من بسیار مهم است متقاضیان کنکور هنر روی مهارت هایشان کار کنند و با اساتید با تجربه مشورت داشته باشند.

در آزمون تئوری کنکور هنر تا جایی که سوالهارا دیدم خیلی از مباحث حذف شده است و به نظر می رسد تمرکز بیشتری روی آزمون عملی قرار داده شده.

پیشنهاد من این است  که در دوره جمع‌بندی مطالب جدید توسط متقاضیان مطالعه نشود، تا مطالب قبلی از ذهن ایشان خارج نشود مخصوصا که درس ها حفظی و فرارند.

از آنجایی که منابع کنکور هنر آزاد است وسواس بیش از حد روی تعداد کتاب هایی که مطالعه کردند نداشته باشند .

در این مدت مروری روی کتابهای وزارتی هم داشته باشند و در نهایت به سلامتیشون هم اهمیت بدهند، چون که با آسیب زدن به خودتون هیچ وقت نتیجه خوبی نخواهید گرفت.دانش آموزان عزیز شما میتوانید برای رزرو پشتیبان ویژه و مشاور کنکور 

به لینک موجود مراجعه کرده و یا باشماره 8451-021 داخلی 3123 تماس بگیرید.

لینک صفحه پشتیبان ویژه

5/28/2023 1:18:53 PM