97 هزار دانش‌آموز «بورسیه بنیاد قلم‌چی» در آستانه نیمسال دوم

با شروع دیماه، میزان ثبت نام بورسیه به بیش از 97 هزار نفر رسیده به طوری که تا امروز 97400 دانش آموز تحت پوشش بنیاد قلم چی قرار گرفته اند.

97 هزار دانش‌آموز «بورسیه بنیاد قلم‌چی» در آستانه نیمسال دوم

با شروع دیماه، میزان ثبت نام بورسیه به بیش از ۹۷ هزار نفر رسیده به طوری که تا امروز ۹۷۴۰۰ دانش آموز تحت پوشش بنیاد قلم چی قرار گرفته اند.  

   

از این تعداد ۲۱۲۰۰ دانش آموز از طریق سامانه الکترونیکی ثبت نام بورسیه پذیرفته شده اند؛ این در حالی است که از ابتدای مهر ماه تاکنون ۳۳ هزار دانش آموز جدید به خانواده بورسیه پیوسته اند و روند ثبت نام بورسیه، پیوستن حدود ۳۷۰ دانش آموز جدید در هر روز را آمار می‌دهد. 

   

بر اساس آمارهای اعلام شده از سوی تازه‌گل آقچه‌لی مسئول بورسیه و بر اساس ثبت نام دانش‌آموزان برای بورسیه در روستاها و شهرهای کشور توسط نمایندگی ها و نیز به صورت آنلاین، استان ها و شهرهای دارای بیشترین ثبت نام عبارتند از:   

   


* استان های با بیش از ۳۰۰۰ بورسیه (ثبت نام نمایندگی)   

   

 تهران ۶۳۱۶ دانش آموز، خراسان رضوی ۴۶۴۲، کهگیلویه و بویراحمد ۳۸۲۵، اصفهان ۳۵۵۴ و کرمان ۳۱۰۸ دانش آموز.   

   

* شهرهای با بیش از ۱۰۰۰ بورسیه (ثبت نام نمایندگی)   

   

یاسوج ۱۹۳۵ دانش آموز، گچساران ۱۱۵۲ و تهران غرب ۱۰۸۰ دانش آموز.   

   


بر اساس این گزارش، از ابتدای تابستان امسال تاکنون ۳۳۶۰۰ درخواست برای ثبت نام آنلاین در سامانه الکترونیکی بورسیه به ثبت رسیده است که از این تعداد، ۲۱۲۰۰ دانش‌آموز به عنوان بورسیه پذیرفته شده‌اند.   

   

* ثبت نام آنلاین (استانی) - بیشتر از ۲۰۰۰ بورسیه   

   

خراسان رضوی ۴۴۵۵ بورسیه، سیستان و بلوچستان ۴۱۷۸، تهران ۳۲۰۷، آذربایجان شرقی ۲۸۳۰، خوزستان ۲۷۸۳، آذربایجان غربی ۲۶۱۶، فارس ۲۵۳۴ و کرمانشاه ۲۱۴۹ بورسیه.   

   

*ثبت نام آنلاین (شهری) - بیشتر از ۱۰۰۰ بورسیه   

   

تهران ۱۹۱۶ بورسیه، تبريز ۱۶۸۵، مشهد ۱۳۷۶، زابل ۱۱۳۴ و قم ۱۰۶۵ بورسیه.   

   

   

«به امید آن که هیچ دانش آموز باانگیزه و سخت‌کوشی به دلیل مشکل مالی از درس‌خواندن و پیشرفت بازنماند»  6/9/2023 4:00:01 AM
Menu