حضور بالای 90 درصدی بورسیه‌های 139 شهر در آزمون 20 آبان

دانش‌آموزان بورسیه در آزمون روز جمعه 20 آبان نیز همانند آزمون قبل، حضور 72 درصدی را ثبت کردند؛ این در حالی است که بورسیه‌های 139 نمایندگی بالای 90 درصد مشارکت داشتند.

حضور بالای 90 درصدی بورسیه‌های 139 شهر در آزمون 20 آبان

دانش‌آموزان بورسیه در آزمون روز جمعه ۲۰ آبان نیز همانند آزمون قبل، حضور ۷۲ درصدی را ثبت کردند؛ این در حالی است که بورسیه‌های ۱۳۹ نمایندگی بالای ۹۰ درصد مشارکت داشتند.      

   

تازه‌گل آقچه‌لی مسئول بورسیه درباره حضور دانش‌آموزان بورسیه در این آزمون اعلام کرد:    


🔹از ۳۹۷ نمایندگی در شهرها، بورسیه‌های ۳۳۲ نمایندگی حضور بالای ۷۰ درصد داشتند.   

🔹در ۱۱۰ نمایندگی، درصد حضور بورسیه‌ها نسبت به دانش‌آموزان غیربورسیه همان شهرها بالاتر و ۲۵ نمایندگی این حضور برابر بود.    

🔹مهاباد(۲)، باشت، نظرآباد، اسلام‌آباد غرب، دهدشت، قوچان، بم، بابل، ساری، اراک، پاكدشت، شهر قدس، خوی، آمل، رفسنجان با آمار بیش از ۱۰۰ دانش‌‌آموز، رکورددار این آزمون بودند و بیش از ۹۵ درصد بورسیه‌هایشان حضور داشتند.   

🔹طبق آمار، حتی درصد مشارکت دانش‌آموزان بورسیه شهرهای یادشده نسبت به دانش‌آموزان غیربورسیه همان شهرها نیز گسترده‌تر و برخی برابر بوده است.   

🔹دانش‌آموزان تحت‌پوشش روستایی نیز در این آزمون حضور ۷۱ درصدی داشتند؛ همه ۱۷۷ دانش‌آموز مهابادی با حضورشان در این آزمون، همانند آزمون‌های قبل رکورددار بودند.    

🔹در تربت حیدریه، سبزوار، اسفراین، ساری، آمل، گتوند، یاسوج، دهدشت، سیب‌و‌سوران، بندپی شرقی و دشتیاری که بیش از ۱۰۰ بورسیه روستایی دارند، بیش از ۹۰ درصد دانش‌آموزان در آزمون مشارکت کردند.     

منبع :

6/5/2023 9:36:56 AM
Menu