تکمیل کتابخانه روستای عبدالرحیم همدان تا نیمه آبان‌ماه

تکمیل ساخت کتابخانه روستای عبدالرحیم از توابع بخش شرا در شهرستان همدان که توسط بنیاد قلم‌چی در حال انجام است، به پیشرفت فیزیکی 85 درصدی رسید.

تکمیل کتابخانه روستای عبدالرحیم همدان تا نیمه آبان‌ماه

 تکمیل ساخت کتابخانه روستای عبدالرحیم از توابع بخش شرا در شهرستان همدان که توسط بنیاد قلم‌چی در حال انجام است، به پیشرفت فیزیکی ۸۵ درصدی رسید.  


رمضانعلی محسنی مسئول نظارت بر پروژه‌های ساخت و تجهیز کتابخانه‌ها که روز سه شنبه ۲۶ مهرماه برای بازدید این کتابخانه به همدان سفر کرده بود در گزارشی بیان کرد: ظرف کمتر از ۲۰ روز آینده کلیه کارهای باقیمانده از جمله اجرای سقف و نقاشی همچنین نصب تجهیزات انجام خواهد شد.

وی تصریح کرد: تکمیل ساخت این کتابخانه با ۱۳۰ مترمربع زیربنا با اعتبار ۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال توسط بنیاد قلم‌چی در حال انجام است.  

به گفته وی، در این بازدید حسین سرمه مسئول واحد بورسیه بنیاد قلم چی، خاوری معاون مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، باروتیان مسئول دفتر فنی و باقری پیمانکار پروژه حضور داشتند.

لازم به ذکر است تفاهم‌نامه تکمیل کتابخانه روستای عبدالرحیم چندی پیش توسط بنیاد قلم‌چی و اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان امضا شد؛ این کتابخانه در مرکز روستا واقع شده و میزبان بخش قابل توجهی از جمعیت حدود ۴۰۰۰ نفری این روستا خواهد بود.
در این بازدید حسین سرمه مسئول واحد بورسیه بنیاد قلم چی، خاوری معاون مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، 

باروتیان مسئول دفتر فنی و باقری پیمانکار پروژه حضور داشتند. 


 

منبع :

3/25/2023 1:38:57 PM