رشد 10 درصدی حضور بورسیه‌ها در آزمون 22 مهر نسبت به آزمون قبل

مسئول بورسیه از حضور 67 درصدی دانش‌آموزان تحت‌پوشش در آزمون 22 مهر خبر داد که این آمار از رشد 10 درصدی حضور بورسیه‌ها نسبت به آزمون هشتم مهرماه حکایت دارد.

رشد 10 درصدی حضور بورسیه‌ها در آزمون 22 مهر نسبت به آزمون قبل

مسئول بورسیه از حضور ۶۷ درصدی دانش‌آموزان تحت‌پوشش در آزمون ۲۲ مهر خبر داد که این آمار از رشد ۱۰ درصدی حضور بورسیه‌ها نسبت به آزمون هشتم مهرماه حکایت دارد.  


تازه‌گل آقچه‌لی مسئول بورسیه طی گزارشی، درباره حضور دانش‌آموزان بورسیه در این آزمون بیان کرد: از ۳۹۷ نمایندگی در شهرها، بورسیه‌های ۳۳۸ نمایندگی حضور بالای ۷۰ درصد داشتند؛ در ۱۰۱ نمایندگی، بیش از ۹۰ درصد دانش‌آموزان در آزمون مشارکت کردند.  

در مهاباد (۲)، دهدشت، نظرآباد، بجنورد (۲)، خوی، اسلام‌آباد غرب، شهر قدس، آشخانه، فردوس، اراک، اسفراین، شاهین‌شهر، بم، بابل، ساری، قوچان، بندپی شرقی، قم، بافت، آمل، عجب شیر، سقز، پاكدشت با آمار بیش از ۱۰۰ دانش‌‌آموز، بورسیه‌هایشان حضور بالای ۹۰ درصد را ثبت کردند.  

رکورددار آزمون روز جمعه، شهر قدس بود که با ۱۰۶ دانش‌آموز تحت‌پوشش، ۹۹ درصدشان حضور یافتند؛ این در حالی است که در فردوس حضور ۹۷ درصدی و مهاباد (۲)، نظرآباد و اسلام‌آباد غرب حضور ۹۶ درصدی دانش‌آموزان را شاهد بودیم.  

در ۷۰ نمایندگی، درصد حضور بورسیه‌ها نسبت به دانش‌آموزان غیربورسیه همان شهرها بالاتر و ۱۹ نمایندگی این حضور برابر بود.  

در میان بورسیه‌های روستایی نیز ۱۷۷ دانش‌آموز مهابادی، در این آزمون نیز همانند دو آزمون قبل حضور ۱۰۰ درصدی داشتند.  

در پاکدشت، سبزوار، اسفراین، ساری، بابل، آمل، آشخانه، رفسنجان، اراک (دختران)، دهدشت و بندپی شرقی که بیش از ۵۰ بورسیه روستایی دارند، بیش از ۹۰ درصد دانش‌آموزان در آزمون مشارکت کردند.

منبع :

6/3/2023 2:34:56 AM
Menu