گفتگو با نیایش حبیبی نژاد ، آیلین دشتی و وانیا دشتی

نقش متقابل امتحانات مدرسه و آزمون‌های پایانی نیمسال اول

گفتگو با نیایش حبیبی نژاد ، آیلین دشتی و وانیا دشتی

نقش متقابل امتحانات مدرسه و آزمون های کانون


نیایش حبیبی نژاد:

کانون و مدرسه مکمل یکدیگر هستند ، مطالعه دروس مدرسه برای امتحانات نیمسال به افزایش تراز کانون کمک می کند چون باعث می شود که مطالب دقیق تر خوانده شوند ، امتحانات مدرسه باعث میشود که در  مطالعه مجدد با دقت کافی این کار را انجام دهیم و اقدام موثری در تثبیت آموخته هایمان داشته باشیم وقتی خوب مطالعه کنیم تردیدها را هم کنار می گذاریم و با اعتماد به نفس گام موثری برای افزایش ترازمان خواهیم داشت با حل سوالات در آزمون های کانون موفقیت در امتحانات مدرسه هم بیشتر می شود . 

پیشنهاد می کنم از کارنامه اشتباهات در این ایام استفاده کنید و نقاط ضعفتان را برطرف کنید.

آیلین دشتی :

شرکت در آزمون های کانون قلم چی باعث شده است که من در مدرسه نتایج بهتری کسب کنم و در هیچ آزمونی غیبت نکنم.آزمون های کانون به من کنک کرده است که :

  ۱: افزایش سرعت ؛ که با پاسخ دادن هر درس در زمان مشخص ، خود  را به مطالعه زمان دار عادت دهم .

 ۲: مرور همه درس ها به صورت موثر و پیوسته ؛  که مهمترین شرط مرور کردن پیوسته در نظر گرفتن وقت مناسب برای هر مبحث است که با تمرکز بالا به درستی در ذهن خود طبقه بندی شود.

 ۳: سنجش تعادل مطالعاتی ؛ اولین و مهمترین جنبه آن توجه به ستون چند تا از ده تا است که با رعایت کردن آن حداکثر تراز هر درس را داشته باشم . از آنجا که بیشترین تاثیر یک موضوع در تداوم آن است ، با حضور در آزمون های قلم چی جایگاه خود را بین سایر شرکت کنندگان تثبیت میکنم .!

وانیا دشتی:

 

من با شرکت در آزمون های کانون روز به روز شاهد پیشرفت خودم هستم.به نظر من آزمن های کانون شبیه پله های ترقی هستند و ما بچه های کانونی بعد از هر آزمون یک پله بالاتر می رویم .

تمام تلاشم را می کنم که هیچ آزمونی را از دست ندهم.با توجه به شرایط کرونا و برگزاری کلاس های آنلاین آزمون های کانون به من کمک خیلی زیادی کرده و باعث شده که پیشرفت درسی داشته باشم.


3/23/2023 6:13:59 AM