تمرین مداوم باعث کسب مهارت می‌شود

برای آمادگی در آزمون‌های تیزهوشان کتاب 1500 سوال آمادگی آزمون تیزهوشان نیز سؤالات بسیار متنوع و استانداردی برای تمرین کردن در اختیار ما قرار می‌دهد.

تمرین مداوم باعث کسب مهارت می‌شود

برای اینکه یک بادبادک به هوا برود، باید جهت وزش باد را تشخیص بدهیم. باید مهارت کافی داشته باشیم. وقتی بادبادک در هوا به زیبایی پرواز می‌کند، این زیبایی حاصل تلاش یک فرد ماهر است که به خوبی آن را کنترل می‌کند. 

برای این که بتوانیم موفقیت را به پرواز درآوریم، باید مهارت‌ها و استعدادهای خود را پرورش دهیم. برای کسب مهارت، باید به‌صورت مداوم تمرین کنیم. باید با حل تست‌های متنوع از کتاب‌های استعداد تحلیلی و تسلط بر درس‌های مختلف، به اندازه کافی ماهر شویم. 

با تلاش و حل سؤالات متنوع، ابتدا در امتحانات و سپس در آزمون‌های ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه‌دولتی موفق می‌شویم. یک نکته‌ی ‌مهم این است که سؤالات آزمون‌های ورودی، مانند آزمون‌های کانون، نمره‌ی منفی دارند. باید دقت کافی داشته باشیم که هیچ سؤالی را شانسی پاسخ ندهیم. در کتاب اشتباهات متداول می‌توانیم با سؤالاتی که دام‌دار هستند آشنا شویم و در این زمینه نیز مهارت کافی کسب کنیم. 

برای آمادگی در آزمون‌های تیزهوشان کتاب ۱۵۰۰ سوال آمادگی آزمون تیزهوشان نیز سؤالات بسیار متنوع و استانداردی برای تمرین کردن در اختیار ما قرار می‌دهد.