از الان برای تابستانی سرسبز برنامه‌ریزی کنید

یک باغبان که دوست دارد باغ زیبایی داشته باشد، از هر روشی برای سرسبزی باغ خود استفاده می‌کند. حتی اگر رودخانه‌ای از کنار باغش نگذرد، می‌تواند یک چاه عمیق حفر و با نصب موتور، باغ را آبیاری کند.

از الان برای تابستانی سرسبز برنامه‌ریزی کنید

یک باغبان که دوست دارد باغ زیبایی داشته باشد، از هر روشی برای سرسبزی باغ خود استفاده می کند. حتی اگر رودخانه‌ای از کنار باغش نگذرد، می‌تواند یک چاه عمیق حفر و با نصب موتور، باغ را آبیاری کند. 

با جدیت و پشتکار است که می‌توان باغی سرسبز و زیبا داشت و از آن لذت برد. مثلاً در فرصت باقی‌مانده تا آزمون تیزهوشان با آزمون‌های اضافه‌ای که در برنامه‌ی کانون قرار داده شده، به سؤالات استانداردی دسترسی خواهید داشت. دو کتاب استعداد تحلیلی (هوش کلامی و غیرکلامی) نیز برای رشد ذهن شما بسیار کاربردی است. همچنین استفاده از کتاب  ۱۵۰۰ سؤال آمادگی تیزهوشان در این زمان، پیشنهاد می‌شود. 

در کنار این آمادگی‌ها می‌توانید تابستان خود را برای سال بعد سرسبز و خرم کنید. شما می‌توانید از هر فرصتی برای بالا بردن سطح علمی خود استفاده کنید. هنگامی که باغ شما سرسبز و خرم باشد، در سال‌های بعد نیز می‌توانید همین روند را ادامه دهید و همیشه موفق و شاداب باشید. 

موفقیت‌های اولیه، پله‌های پایه برای موفقیت‌های بعدی خواهند بود. روش‌ها را کشف کنید. به دنبال سدی پر آب بروید تا بتوانید با روشی مناسب، باغ را سیراب کنید. سؤالات آزمون‌ها، در کنار کتاب‌ها، منابع بسیار مناسبی هستند. پس برای سرسبز کردن تابستانی زیبا، از همین الان برنامه‌ریزی کنید.

6/2/2023 6:43:53 PM
Menu