برنامه و سوالات امتحانی پایان نیم‌سال اول مقطع دهم انسانی

برنامه و سوالات امتحانی پایان نیم‌سال اول مقطع دهم انسانی (99-98)

برنامه و سوالات امتحانی پایان نیم‌سال اول مقطع  دهم انسانی
برنامه و سوالات  امتحانی پایان نیم‌سال اول مقطع  دهم  انسانی (99-98)

با توجه به اینکه امتحانات مقطع دهم انسانی در نیم‌سال اول از 7 دی آغاز شده است، در ادامه برنامه امتحانی و برگه سؤالات امتحانات برگزار شده در مدارس منتخب را مشاهده خواهید کرد.

توجه داشته باشید که این سوالات بعد از برگزاری امتحان در هر مدرسه برای گروه آزمون دهم انسانی ارسال می‌گردد. از این رو معمولا دریافت برگه‌های امتحانی با تاخیر چند ساعته در سایت بارگزاری می‌شود.

همچنین برای مشاهده نمونه سوالات دهم در سال های گذشته بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاهده نمونه سوال های امتحانی دهم انسانی سال های گذشته

با کلیک بر روی نام هر یک از مدرسه‌ها که به رنگ آبی مشخص شده است، می‌توانید برگه سؤالات امتحان برگزار شده آن شهر و مدرسه را دانلود نمایید.



برنامه‌ امتحانی و سؤالات درس فارسی نیم‌سال اول 99-98 پایه دهم

یک‌شنبه

98/10/8

نرجس گرمسار

دوشنبه

98/10/9

فرهنگ جهرم ـ پسرانه بهجت آبادان ـ مشکاة تبریز ـ هدایت زابل

چهارشنبه

98/10/11

پسرانه دارالفنون همدان ـ دارالفنون دختران همدان

چهارشنبه

98/10/18

حجاب دزفول ـ سرای دانش میاندوآب ـ سرای دانش حافظ تهران ـ سرای دانش فلسطین تهران
شنبه98/10/21صمصامیه بیات اراک ـ خرد اصفهان

یک‌شنبه

98/10/22

عصر علم هندیجان پسر 

دوشنبه

98/10/23

سرای دانش نوین قشم ـ رایحه دانش قم ـ دکتر حسابی شهر ری ـ برتران اندیشه بهبهان پسر ـ محراب ساوه

سه‌شنبه

98/10/24

آزرم داراب ـ دانشجوی ری


برنامه‌ امتحانی و سؤالات درس نگارش نیم‌سال اول 99-98 پایه دهم

سه‌شنبه

98/10/3

غیردولتی دانشجو شهر ری

یک‌شنبه

98/10/8

دکتر حسابی شهر ری دختر

سه‌شنبه

98/10/10

پژوهندگان علم کرج ـ اندیشه نو چابهار ـ سرای دانش فلسطین تهران ـ سرای دانش سعادت‌آباد 2 تهران ـ سرای دانش رسالت 2 تهران ـ سرای دانش حافظ تهران ـ 

چهارشنبه

98/10/11

استاد شهریار شاهین شهر اصفهان

یک‌شنبه

98/10/15

ارمغان دانش قم

پنج‌شنبه

98/10/19

دانشجو دخترانه شهر ری ـ دانشجو پسرانه شهر ری

یک‌شنبه

98/10/22

یاسین لاهیجان

دوشنبه

98/10/23

آموزشگاه قشم مهر

سه‌شنبه

98/10/24

غیردولتی دخترانه محراب ساوه ـ 

پنج‌شنبه

98/10/26

دکتر حسابی شهر ری



برنامه‌ امتحانی و سؤالات درس عربی نیم‌سال اول 99-98 پایه دهم

دوشنبه

98/10/9

مطهره گناوه بوشهر ـ دبیرستان دخترانه دانشجو شهر ری ـ  دخترانه دارالفنون همدان ـ علوم خراسان شمالی

چهارشنبه

98/10/11

سرای دانش البرز

شنبه98/10/14صمصامیه بیات اراک

شنبه

98/10/21

پژوهندگان علم کرج ـ سرای دانش میاندوآب ـ حجاب دزفول ـ غیردولتی دخترانه محراب ساوه ـ 

دوشنبه

98/10/23

فرهنگ جهرم ـ


برنامه‌ امتحانی و سؤالات درس دین و زندگی نیم‌سال اول 99-98 پایه دهم

دوشنبه98/10/2دخترانه دارالفنون همدان ـ دانشجو شهر ری

چهارشنبه

98/10/4

 غیردولتی دخترانه محراب ساوهـ 

شنبه

98/10/7

تهران سرای دانش حافظ ـ تهران سرای دانش فلسطینـ سرای دانش میاندوآب ـ دارالفنون همدان

دوشنبه

98/10/9

سلاله کرج ـ نرجس گرمسار ـ خرد اصفهان دختر

پنج‌شنبه

98/10/12

سرای دانش نوین قشم ـ غیردولتی شمس خوی

چهارشنبه

98/10/18

فرهنگ قزوین ـ صمصامیه بیات اراک

پنج‌شنبه

98/10/19

فرهنگ جهرم ـ

دوشنبه

98/10/23

سرای دانش فلسطین تهران ـ سرای دانش حافظ تهران

چهارشنبه

98/10/25

حجاب دزفول ـ 


برنامه‌ امتحانی و سؤالات درس زبان انگلیسی نیم‌سال اول 99-98 پایه دهم

دوشنبه

98/10/9

پسرانه دارالفنون همدان

سه‌شنبه

98/10/10

سرای دانش نوین قشم

پنج‌شنبه

98/10/12

صمصامیه بیات اراک ـ 

یک‌شنبه

98/10/15

سرای دانش حافظ تهران

دوشنبه

98/10/16

فرهنگ قزوین ـ

چهارشنبه

98/10/18

محراب ساوه ـ یاس لاهیجان ـ یاسین لاهیجان  ـ غیردولتی شمس خوی ـ نخبگان دانش اراک ـ صدرای نور تبریز ـ استاد شهریار شاهین‌شهر

شنبه

98/10/21

روش نوین یزد

یک‌شنبه

98/10/22

بهجت آبادان

سه‌شنبه

98/10/24

نرجس گرمسار

چهارشنبه

98/10/25

اندیشه‌های شریف رشت


برنامه‌ امتحانی و سؤالات درس ریاضی و آمار نیم‌سال اول 99-98 پایه دهم

شنبه

98/10/7

پژوهندگان علم گوهردشتـ  دبیرستان پسرانه دانشجو شهر ریـ غیردولتی دخترانه محراب ساوهـ پسرانه دارالفنون همدان ـ خرد اصفهان دختر

دوشنبه

98/10/9

سرای دانش استان البرز

شنبه

98/10/14

سرای دانش فلسطین تهران ـ سرای دانش حافظ تهران ـ عصر علم هندیجان پسر ـ دانشجو شهر ری دختران

چهارشنبه

98/10/18

مطهره بندر گناوه

شنبه

98/10/21

فرهنگ جهرم ـ دکتر حسابی شهر ری

چهارشنبه

98/10/25

سرای دانش میاندوآب


برنامه‌ امتحانی و سؤالات درس اقتصاد نیم‌سال اول 99-98 پایه دهم

دوشنبه98/10/2نرجس گرمسار

شنبه

98/10/7

سرای دانش محمدیه ـ صمصامیه بیات اراک

چهارشنبه

98/10/11

فرهنگ جهرم ـدبیرستان پسرانه دانشجو شهر ری 

شنبه

98/10/14

پژوهندگان علم کرج ـغیردولتی علوم بجنورد 2 ـ دبیرستان پسرانه دانشجو شهر ری 

چهارشنبه

98/10/18

سلاله کرج

شنبه

98/10/21

سرای دانش حافظ تهران ـ سرای دانش فلسطین تهران ـ دخترانه دارالفنون همدان ـ دکتر شفیعی اصفهان ـ سرای دانش میاندوآب

دوشنبه

98/10/23

راهیان نور

سه‌شنبه

98/10/24

عصر علم هندیجان ـپسرانه دارالفنون همدان 


برنامه‌ امتحانی و سؤالات درس علوم و فنون ادبی نیم‌سال اول 99-98 پایه دهم

شنبه98/9/30پسرانه دارالفنون همدان
چهارشنبه98/10/4دانشجو شهر ری

دوشنبه

98/10/9

ازرم داراب ـ

سه‌شنبه

98/10/10

صمصامیه بیات اراک

چهارشنبه

98/10/11

دانشجو شهر ری

شنبه

98/10/14

سرای دانش میاندوآب ـ 

یک‌شنبه

98/10/15

پژوهندگان علم کرج ـ فرهنگ جهرم ـ

سه‌شنبه98/10/174صمصامیه بیات اراک

چهارشنبه

98/10/18

دخترانه دانشجو شهر ری ـ 

شنبه

98/10/21

نرجس گرمسار ـ 

یک‌شنبه

98/10/22

علوم بجنورد

دوشنبه

98/10/23

حجاب دزفول ـ دارالفنون همدان

سه‌شنبه

98/10/24

عصر علم هندیجان پسر

برنامه‌ امتحانی و سؤالات درس تاریخ نیم‌سال اول 99-98 پایه دهم

چهارشنبه

98/10/11

غیردولتی دخترانه محراب ساوه

پنج‌شنبه

98/10/12

راهیان نور قوچان ـ صمصامیه بیات اراک

شنبه

98/10/14

مطهره بندر گناوه ـ سرای دانش محمدیه ـ 

چهارشنبه

98/10/18

خرد اصفهان دختر ـ پسرانه دانشجو شهر ری ـ 

پنج‌شنبه

98/10/19

سرای دانش حافظ تهران ـ سرای دانش فلسطین تهرانـ 

شنبه

98/10/21

 سلاله کرج

پنج‌شنبه

98/10/26

نرجس گرمسار

شنبه

98/10/28

عصر علم هندیجان ـ حجاب دزفول

برنامه‌ امتحانی و سؤالات درس جغرافیای ایران نیم‌سال اول 99-98 پایه دهم

سه‌شنبه98/10/3مشکاة نور تبریز ـ 

چهارشنبه

98/10/4

دخترانه راهیان قوچان

یک‌شنبه

98/10/8

سرای دانش  فلسطین تهران ـ سرای دانش حافظ تهران

دوشنبه

98/10/9

سرای دانش میاندوآب ـ غیردولتی دخترانه محراب ساوه ـ خوارزمی الوند

چهارشنبه

98/10/11

سرای دانش میاندوآب ـ نرجس گرمسار ـ یاسین لاهیجان

سه‌شنبه

98/10/17

مطهره بندر گناوه ـ فرهنگ قزوین ـ فرهنگ جهرم

چهارشنبه

98/10/18

غیردولتی علوم بجنورد 2 ـ 

یک‌شنبه

98/10/22

پژوهندگان علم کرج ـ

دوشنبه

98/10/23

سرای دانش نوین قشم ـ اندیشه‌های شریف رشت

سه‌شنبه

98/10/24

فرهنگ و آموزش کرج ـ سرای دانش حافظ ـ سرای دانش فلسطین ـ سرای دانش رسالت

چهارشنبه

98/10/25

سرای دانش نوین قشم

پنج‌شنبه

98/10/26

شمس خوی ـ ارمغان دانش قم



برنامه‌ امتحانی و سؤالات درس جامعه‌شناسی نیم‌سال اول 99-98 پایه دهم

شنبه

98/10/7

مطهره دلوار ـ

یک‌شنبه98/10/8صمصامیه بیات اراک

دوشنبه

98/10/9

پژوهندگان علم گوهردشت کرج ـ 

سه‌شنبه

98/10/10

نرجس گرمسار ـ آزرم داراب

چهارشنبه

98/10/11

غیردولتی علوم بجنورد 2 ـ حجاب دزفول

یک‌شنبه

98/10/15

دخترانه دارالفنون همدان ـ دکتر حسابی شهر ری ـ خرد اصفهان

یک‌شنبه

98/10/22

دبیرستان دخترانه دانشجو شهر ری ـ  

دوشنبه

98/10/23

سرای دانش میاندوآب

سه‌شنبه

98/10/24

سرای دانش حافظ ـ سرای دانش فلسطین

چهارشنبه

98/10/25

عصر علم هندیجان ـ 


برنامه‌ امتحانی و سؤالات درس منطق نیم‌سال اول 99-98 پایه دهم

دوشنبه

98/10/9

سرای دانش فلسطین تهران ـ سرای دانش حافظ تهران

سه‌شنبه98/10/10صمصامیه بیات اراک

پنج‌شنبه

98/10/12

خرد اصفهان دختر ـ دکتر شفیعی اصفهان

شنبه

98/10/14

ازرم داراب ـپسرانه دارالفنون همدان  ـ 

یک‌شنبه

98/10/15

سرای دانش محمدیه

شنبه

98/10/21

عصر علم هندیجان پسر ـدبیرستان دخترانه دانشجو شهر ری ـ  

شنبه

98/10/28

دکتر حسابی شهر ری ـ سرای دانش میاندوآب ـ