میزان هزینه ثبت نام کنکور سراسری 98

هزینه ثبت نام کنکور 98 به چه میزان می‌باشد؟داوطلبانی که می‌خواهند در چندین گروه آزمایشی شرکت کنند،باید چه اقداماتی انجام دهند؟سایت ثبت نام کنکور سراسری 98

میزان هزینه ثبت نام کنکور سراسری 98

با توجه به همه ی مسائل پیش آمده تاکنون،داوطلبان می خواهند وضعیت نامشخص کنکور 98 را بدانند و با توجه به شرایط جدید برای ادامه ی مسیر خود برنامه ریزی کنند.ما در این مقاله می خواهیم در مورد هزینه ثبت نام کنکور سراسری 98 صحبت کنیم.

دانش آموزان و فارغ التحصیلانی که می خواهند در کنکور سراسری سال 98 شرکت کنند، ابتدا باید از طریق سایت ثبت نام کنکور سراسری به نشانی www.sanjesh.org اقدام به ثبت نام اینترنتی کنند. دقت نمایید که نحوه ثبت نام در کنکور سراسری 98 به صورت کامل اینترنتی می باشد و به این منظور قطعا باید کارت اعتباری تهیه نمایید . طبق آخرین اطلاعیه منتشر شده از طرف سازمان سنجش، زمان ثبت نام اینترنتی کنکور سراسری 98 از روز چهارشنبه به تاریخ 24 / 11 / 97 لغایت روز پنج شنبه به تاریخ 02 / 12 / 97 می باشد و داوطلبان می بایست با مراجعه به سایت مربوطه ثبت نام خود را انجام دهند.اولین مرحله برای ثبت نام در کنکور سراسری، خرید کارت اعتباری می باشد.همزمان با اولین روز شروع ثبت نام، لینک خرید کارت اعتباری در داخل سایت قرار داده می شود و متقاضیان باید از این طریق، کارت اعتباری ثبت نام کنکور سراسری را خریداری نمایند. هزینه ثبت نام و خرید کارت اعتباری کنکور سراسری در سال 97 ،22/000 تومان بوده است که احتمالا هزینه ثبت نام کنکور سراسری 98 مقداری بیشتر از این مبلغ خواهد بود.در ذیل به طور کامل در مورد نحوه ی خرید کارت اعتباری توضیح می دهیم: 

1-مراجعه به سایت سازمان سنجش(www.sanjesh.org)

2-انتخاب گزینه ی خرید کارت اعتباری(مطابق شکل ذیل)

میزان هزینه ثبت نام کنکور سراسری 98


برای مشاوره در زمینه نحوه ثبت نام کنکور سراسری 98 ، خرید کارت اعتباری کنکور سراسری 98 و.... 

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره

با شماره 9099071219 تماس بگیرید


3-انتخاب سریال مربوط به علاقه مندی مورد نظر در صفحه ی جدید(مطابق شکل ذیل)

میزان هزینه ثبت نام کنکور سراسری 98

4-در صفحه ی بعد وارد سامانه خرید کارت اعتباری آزمون مربوطه شده و پس از وارد کردن اطلاعات لازم وارد درگاه پرداخت اینترنتی می شوید.با استفاده از یکی از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب امکان پرداخت هزینه ثبت نام کنکور سراسری 98 برای داوطلب فراهم می شود.

5-دریافت شماره سریال 12 رقمی برای ادامه ی مراحل ثبت نام

در پایان لازم است برخی نکات مربوط به خرید کارت های اعتباری مختلف توضیح داده شود:

الف-داوطلباني كه تمايل به استفاده از خدمات پيام كوتاه دارند، با انتخاب گزينه مربوط و پرداخت مبلغ 500تومان،مي‌توانند از اين خدمت استفاده نمايند.

ب-هر داوطلب مي‌تواند در يكي از گروه‌هاي پنج گانه آزمايشي شامل: گروه آزمايشي يك (علوم رياضي و فني)، گروه آزمايشي 2 (علوم تجربي)، گروه آزمايشي 3 (علوم انساني)، گروه آزمايشي 4 (هنر) و گروه آزمايشي 5 (زبان‌هاي خارجي) شرکت کند.

ج-چنانچه داوطلبي متقاضي ثبت‌نام در 2 يا 3 گروه آزمايشي‌باشد(یکی اصلی و مابقی فرعی)، لازم است كه به ازاي هر گروه آزمايشي، مبلغ 22/000 تومان ديگر نيز از همين طريق پرداخت و اطلاعات كارت اعتباري را دريافت کند.

د-چنانچه داوطلبي علاقه‌مند به شركت در گزينش رشته‌هاي تحصيلي دانشگاه پيام‌نور و مؤسسات آموزش عالي غيرانتفاعي باشد، لازم است كه نسبت به پرداخت مبلغ 11000 تومان ديگر نيز از همين طريق، اقدام و اطلاعات كارت اعتباري را دريافت کند.

در انتها مجدداً توصیه  می شود که هزینه های اعلام شده مطابق کنکور سراسری 97 می باشد و هزینه های ثبت نام کنکور سراسری 98 به احتمال زیاد افزایش خواهد داشت .

توصیه می شود قبل از خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور سراسری 98 ابتدا مراحل توضیح داده شده در سایت سازمان سنجش و اطلاعیه های مربوطه را مطالعه نمایید . همچنین برای ثبت  نام در کنکور سراسری 98 نیاز به مجموعه ای از مدارک می باشد ک می توانید مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری 98 را برای این منظور مطالعه نمایید.


برای مشاوره در زمینهنحوه ثبت نام کنکور سراسری 98 ، خرید کارت اعتباری کنکور سراسری 98 و....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره

با شماره 9099071219 تماس بگیرید

نویسنده : عباس نمازی