مدارس ابتدایی تهران ، دوشنبه و سه شنبه 28 و 29 دی تعطیل شد

مهدهای کودک، پیش دبستانی‌ها و مدارس ابتدایی کل شهر تهران و نواحی یک و ۲ شهرستان ری و کهریزک فردا و پس فردا دوشنبه و سه شنبه 28 و 29 دی ماه به علت آلودگی هوا تعطیل است.

مدارس ابتدایی تهران ، دوشنبه و سه شنبه 28 و 29 دی تعطیل شد

معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران اعلام کرد: مهدهای کودک، پیش ‌دبستانی ‌ها و مدارس ابتدایی کل شهر تهران و نواحی یک و ۲ شهرستان ری و کهریزک دوشنبه و سه ‌شنبه 28 و 29 دی ماه به علت آلودگی هوا تعطیل است.

محمد رستگاری در گفت‌ و گو با خبرنگار اجتماعی پانا، با اعلام خبر تشکیل جلسه کمیته اضطرار به مصوبات این کمیته اشاره کرد و گفت: در این جلسه مصوب شد مهدهای کودک، پیش‌دبستانی ‌ها و مدارس ابتدایی شهر تهران و نواحی یک و 2 شهرستان ری و کهریزک دوشنبه 28 دی و سه‌شنبه 29 دی به علت پایداری آلودگی هوای تهران تعطیل شود.

معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران همچنین به وضعیت ادارات نیز اشاره کرد و گفت: در جلسه کمیته اضطرار مصوب شد، کار ادارات تهران و ری غیر از مراکز درمانی و بانک‌ ها در روز سه‌شنبه 29 دی ماه با دو ساعت تأخیر آغاز شود.

به گفته وی، طرح زوج و فرد از درب منازل فقط برای فردا دوشنبه 28 دی ماه اعمال می شود.

منبع :

مهلا کاشانی

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب