لامرد

همه روش های مطالعه

تعداد ارسال کلکسیون روش مطالعه در شهرلامرد 28

 • علیرضا غلامی از شهر لامرد- درس فيزيك
  من به این درس در آزمون های کانون 7 از ده پاسخ می دهم.من در این درس از کتاب آبی و سه سطحی استفاده میک نم.ابتدا سعی میکنم مفاهیم مهم درسی را سر کلاس یاد بگیرم و با پرسش هایم از معلم، یادگیری را عمیقتر کنم.سپس درسنامه کتاب آبی را به خوبی مسلط میشوم.در این درس ابتدا تست هایم را بصورت پیمانه ای از کتاب آبی حل میکنم و سپس پس از تسلط به آن درس، تست های کتاب سه سطحی را با رعایت ترتیب (ابتدا سوالات نسبتا دشوار، سپس دشوار و درنهایت خیلی دشوار) حل و تحلیل میکنم. سعی میکنم پیمانه ای تست زدن را علاوه بر کتاب آبی در کتاب سه سطحی نیز رعایت کنم.من در این درس ابتدا کتاب درسی را به خوبی مطالعه میکنم و تمارین کتاب درسی را بطور کامل حل و بررسی میکنم.من این درس را هر 2 روز یکبار مطالعه میکنم و در برنامه ام قرار میدهم.
 • حسین امیری از شهر لامرد- درس ریاضی نهم
  در کلاس به دقت درس را گوش می‌کنم. سعی می کنم درس را خوب و عمیق یاد بگیرم. مثال هایی که معلم بر روی ت خته می نویسد را یادداشت می‌کنم.اگر سوال داشته باشم یا مطلبی را خوب یاد نگرفته باشم حتما از معلم سوال میپرسم.درس هر روز را همان روز می خوانم. ابتدا مثالهای معلم را به صورت تشریحی حل می‌کنم و سپس به کتاب آبی کانون مراجعه می‌کنم و تست های مربوط به آن مبحث را حل می‌کنم.ابتدا درسنامه کتاب آبی را با دقت می خوانم.سپس تست ها را به صورت تحلیلی حل می‌کنم و نکات تست ها را به صورت جداگانه در دفترم یادداشت می کنم. تست هایی را که در حل آن‌ها ضعیف‌تر هستم، نشان دار می کنم و بعداً دوباره مرور می‌ کنم.
 • محمدرضا علی‌پور از شهر لامرد- درس عربي
  این درس را 6 از ده زه‌ام.ابتدا در این درس جزوه ی دبیر خود را می خوانم سپس تمارین کتاب ( کتاب تشریحی ) سپس برای تسلط و تثبیت از تست های کتاب آبی استفاده می کنم .ابتدا درسنامه کتاب آبی را با دقت می خوانم تا تمام نکات تستی را بار دیگر مرور کنم و اگر نکته ای وجود دارد حتما در کتاب یا دفتر خود آموز یا داشت می کنم سپس تست های شناسنامه دار را حل می کنم تست ها هم برای آزمون جبرانی گلچین می کنم . استفاده از کتاب خود آموز و سعی می کنم که اشتباهات آزمون های قبل را نداشته باشم.
 • فاطمه اربابی بیدگلی از شهر لامرد- درس فيزيك
  بنده این درس را در ازمون های کانون 9 از 10 میزنمابتدا در این درس جزوه‌ی دبیر خود را می خوانم.سپس تما رین کتاب تمرین تشریحی را با دقت حل می‌کنم.سپس برای تسلط و تثبیت مطالب از تست‌های کتاب آبی فیزیک استفاده می‌کنم.ابتدا درسنامه‌ی کتاب آبی را بادقت می خوانم تاتمام نکات تستی را بار دیگر مرور کنم و اگر نکته‌ای وجود دارد حتما در کتاب یا جزوات خود یادداشت می‌کنم.سپس تست‌های شناسنامه‌دار را حل می‌کنم.در پایان پاسخ را بررسی می‌کنم . حتی پاسخ تشریحی سوالات درست را با دقت بررسی می‌کنم شاید سوالی را با شک درست زده باشم.اگر اشتباه مفهومی باعث غلط زدن یا نزدنم شده است، حتما یادداشت خواهم کرد.تست ها را هم برای آزمون‌های ایستگاه گلچین می‌کنم.
 • ابوالفضل عابدینی از شهر لامرد- درس ریاضی پنجم دبستان
  8 از 10 پاسخ می دهمهر روز۲ ساعت مطالعه دارم. در این زمان ابتدا درس جدید کتاب مدرسه را مطالعه میکنم. زمانی که بر روی مفاهیم کتاب مسلط شدم نمونه سوالات از همان درس را از اینترنت یا کتاب های مختلف استخراج می کنم و به حل آن می پردازم و برای هرروزاین روال رادارم.۱۰روز قبل از آزمون قلم چی شروع به حل تمرین های کتاب های پرتکرار، سه سطحی و اشتباهات متداول به ترتیب می کنم، حین حل تمرین کتاب نیز مرور میکنم.پنج شنبه هفته دوم نیز آزمون غیرحضوری مشابه آزمون قلم چی با مدیریت زمان انجام می دهم. طی هفته در منزل سوالات آزمون قلم چی رانیز بررسی می کنم.
 • سعید انصاری از شهر لامرد- درس مطالعات اجتماعی هشتم
  در کلاس درس را خوب گوش میدهم.بعد که به خانه برگشتم بعد از استراحت ،‌ درس همان روز را همان روز میخوان م.یک مجموعه تست را آماده می کنم.اول ازکتاب سه سطحی تست میزنم تا زمان تشریحی خواندن من کاهش یابد.بعد به سراغ متن کتاب درسی و درسنامه کتاب آبی میروم و خلاصه نویسی میکنم.بعد از آن بعد از یک روز تست ها را به صورت مضربی کار میکنم.
سایر پشتیبان ها 

پشتیبان های لامرد

زهرا الماسی
سیدمحمد احمدی
صفیه چهره پرداز
معصومه آقایی پور
محمد اکبری
ملیحه حسن زاده

نمایندگی های کانون در شهر لامرد

لامرد 07152726260-07152722270

لامرد- بلوار جهاد- كوچه ي شماره 9 - درب رو به خيابان

شهریه آزمون های کانون فرهنگی آموزش قلم چی

مقطع شهریه برای یک آزمون تعداد آزمون باقی مانده جمع شهریه آزمون ها از سه شنبه 11 آذر تا تیر 1400
لامرد
دوازدهم 720,000 ریال 15 10,800,000 ریال قیمت کل نحوه محاسبه شهریه
یازدهم 690,000 ریال 12 8,280,000 ریال قیمت کل نحوه محاسبه شهریه
دهم 690,000 ریال 12 8,280,000 ریال قیمت کل نحوه محاسبه شهریه
هفتم،هشتم،نهم 580,000 ریال 12 6,960,000 ریال قیمت کل نحوه محاسبه شهریه
چهارم،پنجم،ششم دبستان 520,000 ریال 12 6,240,000 ریال قیمت کل نحوه محاسبه شهریه