خلخال

همه روش های مطالعه

تعداد ارسال کلکسیون روش مطالعه در شهرخلخال 14

 • محمدباقر فتح‌اله‌زاده ایلوانق از شهر خلخال- درس زيست‌شناسي
  من درس زیست‌شناسی را در آزمون‌های کانون به صورت 8 از 10 پاسخ می‌دهم.ابتدا کتاب را مطالعه می‌کنم سپس سراغ درس‌نامه‌ها می‌روم و تمام مطالب را خلاصه می‌کنم. از خلاصه‌های یاداشت شده استفاده می‌کنم و به تست زدن می‌پردازم. در واقع پس از هر بار تست زدن خلاصه‌ها را مطالعه می‌کنم. بعد از آزمون، سوالات خوب و نکته‌دار را یادداشت می‌کنم و سعی می‌کنم از سوالات آزمون به نکته‌هایی که نوشتم اضافه کنم به طوری که به بررسی آزمون بیشترین اهمیت را می‌دهم. ساعت مطالعة من در کل بستگی به تسلطم به آن فصل آزمون که قرار است سوال از آن مطرح شود بستگی دارد. یعنی مباحثی را که بیشترین اشکال را دارم زمان مطالعه بیشتری را به آن اختصاص می‌دهم. ولی شیمی و همچنین زیست را بیشتر از بقیهدروس مطالعه می‌کنم. همواره طبق برنامه آزمون پیش می‌روم و سعی می‌کنم ابتدا مباحث پیش‌دانشگاهی را که تازه خوانده‌ام را مطالعه کنم وسپس سراغ پایه می‌روم و مرور می‌کنم.
 • سودا صادقی از شهر خلخال- درس زیست 2 يازدهم
  من در این درس به 9 سوال از 10 سوال پاسخ می‌دهم.روش مطالعه:من ابتدا در درس زیست پیش از تدریس معلم شرو ع به مطالعه کتاب درسی می کنم سپس در کلاس زمانی که معلم تدریس میکند درس برای من مرور و تثبیت می شوداینگونه می توانم سوال هایی که از درس برای من ایجاد شده از معلم بپرسم.در همان روز من شروع می کنم به حل کردن تست های کتاب آبی و سعی می کنم 20 پیمانه از کتاب ابی را تست بزنم و نکات مهم ان را یاداشت برداری کنم چهارشنبه شروع می کنم به تست های زمان دار و سعی می کنم یادگیری های ناقصم را تکمیل کنم
 • سيداميررضا شيرازي از شهر خلخال- درس فیزیک 1 دهم تجربی
  چند از ده:8ابتدا کتاب درسی، مثالهای حل شده کتاب و جزوه معلم و نمونه سوالات ایشان را خوب مطالعه و حل می‌کنم.سپس فرمول ها را به همراه نکات آن ها برای خود یادداشت میکنم. سپس به حل تمرین از کتاب آبی می‌پردازم.سپس کتاب پرتکرار را حل می‌کنم و بعد تست‌های سه‌سطحی را می‌زنم.
 • امیررضا یوسفی از شهر خلخال- درس ادبيات
  من ادبیات را 8 از ده میزنماین درس را به صورت موضوعی مطالعه و مرور میکنم. برای آرایه های ادبی و دستور زبان فارسی و همچنین قرابت معنایی بیشتر به تست اهمیت میدهم تا درسنامه ولی در واژگان و تاریخ ادبیات بیشتر به مطالعه کتاب درسی می پردازم.
 • پارسا نباتعلى زاده گورانسرابى از شهر خلخال- درس عربی زبان قرآن 1 دهم
  این درس را در آزمون‌ها 9 از ده می‌زنم.دو درس عربی و دینی جزء نقاط قوت من هستند. من این دو درس را به طور دقیق مطالعه می کنم و سپس به سراغ تست زنی می روم.در مرحله اول تست زنی بعد از مطالع کتاب یک سری تست بدون زمان و برای آموزش می زنم سپس بعد از گذشت دو روز تست زماندار می زنم و تحلیل آزمون می کنم.مرور مطالب و نکات مهم، پنج شنبه قبل از آزمون جزء روشهایی است که در بالا بردن درصد این دو درس بسیار موثر بوده است.
 • یاسمین گلمحمدی از شهر خلخال- درس شيمي
  چندتا از ده‌تا: 8 از 10درس شیمی 3 یکی از نقاط قوت من است.ابتدا سعی می کنم مطالب کتاب را مطالعه کرده و آن را متوجه شوم؛سپس سراغ کتابهای تست رفته و تستهای تالیفی و کنکور را از یک منبع برای یک مبحث به طور کامل حل می کنم.البته بخشی از این تستها را به صورت زماندار و یک روز بعد از مطالعه کتاب درسی حل می کنم.
سایر پشتیبان ها 

پشتیبان های خلخال

حسن نجات
مهدی دهقانیان
سیده میترا اکبری
سمیرا یگانه

نمایندگی های کانون در شهر خلخال

خلخال 04524224895-04514451886-09144560329

خلخال خيابان بيمارستان روبروي شبكه بهداشت

شهریه آزمون های کانون فرهنگی آموزش قلم چی

خلخال
دوازدهم
دهم ، یازدهم
هفتم ، هشتم ، نهم
دبستان