نحوه شرکت در آزمون‌های آمادگی تیزهوشان و نمونه دولتی 1402

با توجه به نزدیک شدن به زمان آزمون تیزهوشان پایه ششم ( 1 تیر ماه) و پایه نهم ( 2 تیر) و آزمون‌های نمونه دولتی پایه نهم( 8 تیر)، کانون برای شما برنامه ویژه‌ای در نظر گرفته است.

نحوه شرکت در آزمون‌های آمادگی تیزهوشان و نمونه دولتی 1402

آزمون‌های آمادگی تیزهوشان ششم و نهم و نمونه دولتی نهم + نحوه شرکت

با توجه به نزدیک شدن به زمان آزمون تیزهوشان پایه ششم( 1 تیر ماه 1402) و آزمون تیزهوشان پایه نهم ( 2 تیر ماه 1402) و آزمون‌های نمونه دولتی پایه نهم( 8 تیر 1402)، کانون برای شما برنامه ویژه‌ای در نظر گرفته است.

این برنامه شامل آزمون‌های شبیه‌سازی شده است. دانش‌آموزان عزیز می‌توانند با شرکت در این برنامه در روزهای منتهی آزمون‌های تیزهوشان و نمونه دولتی، با آمادگی کامل در این آزمون‌ها شرکت کنند.


برنامه تیزهوشان ششم و نهم ( طرح 3+3): 

این طرح که شامل آزمون‌های آمادگی تیزهوشان ( شامل آزمون‌های شبیه‌ساز  تیزهوشان و آزمون‌های استعداد تحلیلی است) در سه هفته متوالی و منتهی به آزمون تیزهوشان از تاریخ 12خرداد در روزهای جمعه و سه شنبه برگزار خواهد شد. 

آزمون‌های روز جمعه، آزمون‌های شبیه‌ساز تیزهوشان خواهد بود.  آزمون‌های روز‌های سه شنبه شامل سوالات استعداد تحلیلی خواهد بود.


برنامه نمونه دولتی نهم:

برای آمادگی دانش‌آموزان نهمی، مشابه برنامه تیزهوشان، 3 آزمون آمادگی آزمون‌های نمونه دولتی در نظر گرفته شده است که از تاریخ 8 خرداد 1402 ، در روزهای

دوشنبه برگزار خواهد شد.


ویژکی های آزمون ها : 

دانش آموزان کانونی و غیرکانونی می توانند در این آزمون ها ثبت نام کنند . 

توجه : این آزمون ها برای دانش آموزان بورسیه رایگان است  و نیازی به ثبت نام ندارند. در تاریخ های اعلام شده ، این آزمون ها برای دانش آموزان بورسیه در صفحه شخصی فعال خواهد شد.

توجه : دانش آموزان نهمی می توانید جداگانه برای آزمون تیزهوشان یا نمونه دولتی ثبت نام کنید . در صورت ثبت نام برای هر دو آزمون از تخفیف ویژه بهره مند می شوید .


روش های ثبت نام در آزمون:

روش 1 : دانش آموزان کانونی و غیرکانونی برای ثبت نام و آگاهی از شرایط و هزینه ثبت نام می توانید به نمایندگی های کانون در شهرتان مراجعه کنید . 

آدرس و تلفن نمایندگی شهر شما : کلیک کنید


روش 2: دانش آموزان غیرکانونی می توانید از طریق کد USSD زیر ثبت نام کنید :

دانش آموزان غیر کانونی برای ثبت نام در آزمون ها کد زیر را با موبایل شماره گیری کنید : 


روش 3 : ثبت نام از طریق صفحه شخصی 

 با مراجعه به صفحه شخصی در قسمت آزمون های غیر حضوری دانش آموزان کانونی و غیرکانونی می توانید در این آزمون ها ثبت نام کنید.


صفحه شخصی دانش آموزان کانونی

صفحه شخصی دانش آموزان غیرکانونی

دسترسی به لینک فعال سازی در صفحه شخصی مشابه تصویر زیر:
این آزمون ها برای دانش آموزان بورسیه رایگان است و نیازی به ثبت نام ندارند. در تاریخ های اعلام شده ، این آزمون ها برای دانش آموزان بورسیه در صفحه شخصی فعال خواهد شد.


همجنین می توانید در کلاس های جمع بندی استعداد تحلیلی نهم نیز شرکت کنید : کلیک کنید


نحوه شرکت در آزمون به صورت آنلاین :

1) در روز برگزاری آزمون ساعت 8 صبح ، به صفحه ی شخصی خود (صفحه شخصی کانونی ها یا غیر کانونی ها)  مراجعه کنید.

صفحه شخصی کانونی ها

صفحع شخصی غیرکانونی ها


2) در صفحه شخصی از منوی سمت راست آزمون غیرحضوری آنلاین  را انتخاب کنید.


3) در قسمت آزمون های تیزهوشان یا نمونه دولتی   برروی گزینه  "شرکت در آزمون" کلیک کنید.


4) در صفحه ی جدید گزینه‌ی "برای ارسال پاسخ کلیک کنید" را انتخاب کنید.
5) در این قسمت  گزینه های آزمون را  در پاسخبرگ انلاین وارد کنید.6) تعداد پاسخ های درست ، اشتباه و سفید را پس از ارسال و تایید نهایی پاسخ برگ مشاهده خواهید کرد. در همان قسمت شرکت در آزمون ،  در ساعت 16  ، کارنامه دهکی  برای شما صادر  خواهد شد. 


7) نکته : دانش آموزانی که به صورت حضوری در آزمون های شرکت می کنند نیز می توانند در همین قسمت کارنامه آزمون حضوری را مشاهده کنند.

6/8/2023 7:40:52 PM
Menu