خبر خوب برای بورسیه‌ها: ثبت‌نام شما برای تابستان 1400 تمدید شد

مسئول بورسیه از تمدید ثبت‌نام دانش‌آموزان تحت پوشش بنیاد قلم‌چی در سال تحصیلی 1400-1399، تا پایان تابستان امسال خبر داد.

خبر خوب برای بورسیه‌ها: ثبت‌نام شما برای تابستان 1400 تمدید شد

مسئول بورسیه از تمدید ثبت‌نام دانش‌آموزان تحت پوشش بنیاد قلم‌چی در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹، تا پایان تابستان امسال خبر داد.


تازه‌گل آقچه‌لی در این‌باره گفت: دانش‌آموزان بورسیه بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی(وقف عام) در سال تحصیلی گذشته، با لزوم به روزرسانی مدارک تحصیلی با مراجعه به نمایندگی شهر خود و بدون نیاز به ثبت‌نام جدید، می‌توانند طبق روال قبل، در آزمون‌های برنامه‌ای تا پایان تابستان شرکت کنند.

وی با بیان اینکه نخستین آزمون برنامه‌ای تابستان از روز جمعه ۱۸ تیرماه جاری آغاز می‌شود، تصریح کرد: ۵۵,۳۵۳ دانش‌آموز از پایه‌های چهارم دبستان تا یازدهم که در سال تحصیلی گذشته ثبت‌نام آنها از طریق نمایندگی شهرها یا به صورت آنلاین انجام شده است، می‌توانند از روز جمعه در نخستین آزمون (تعیین سطح) حضور یابند.

مسئول بورسیه یادآور شد: هدف از اجرای این طرح، اهمیت آزمون‌های تابستان به منظور آمادگی بورسیه‌ها برای سال تحصیلی جدید و عدم نیاز تمدید ثبت‌نام با توجه به شرایط کنونی در حوزه سلامت است.

آقچه‌لی در پایان گفت: به‌روزرسانی اطلاعات دانش‌آموزان تحت‌پوشش، در سامانه بورسیه توسط مسئولان نمایندگی شهرها و هماهنگی با بورسیه‌های ثبت‌نام آنلاین، از طریق ستاد بورسیه تهران انجام می‌شود.

لازم به یادآوری است بر اساس بررسی تعداد غیبت‌های دانش آموزان بورسیه در طول تابستان، برای ثبت‌نام سال تحصیلی جدید و حضور در آزمون‌ها از مهرماه، متعاقبا تصمیم‌گیری خواهد شد.

منبع :