فاطمه زهرا خلیلی-دردوران عید ناامید نشدم و به تلاشم ادامه دادم

سلام من فاطمه زهرا خلیلی هستم؛ رتبه 32 منطقه 1 کنکور تجربی سال 1401 و دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران.

فاطمه زهرا خلیلی-دردوران عید ناامید نشدم و به تلاشم ادامه دادم

سلام من فاطمه زهرا خلیلی هستم؛ 

رتبه 32 منطقه 1 کنکور تجربی سال 1401 و دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران.

من به عنوان یک دانش آموز کنکوری تمام تلاشم بر این بود که از عید به عنوان سکوی پرتابی برای خودم استفاده کنم. با این حال در آزمون 7 فروردین علیرغم تلاش‌هایم نتوانستم نتیجه دلخواهم را بگیرم. درصد زیست و ترازم پایین‌تر از حد انتظارم بود. رتبه‌ام نسبت به اسفند افت کرده بود. کمی ناامید شدم اما پس نکشیدم و همچنان قوی ادامه دادم. در آزمون 19 فروردین بسیار خوب عمل کردم و از آن به بعد با یک سیر نسبتاً صعودی تا آزمون 3 تیر پیش رفتم. من از آزمون 7 فروردین آموختم که صرفاً به خاطر نتیجه تنها یک آزمون دلسرد نشم و به برنامه‌ام اعتماد داشته باشم.

من زدن آزمون‌های جامع را از اردیبهشت ماه با جدیت بیشتری ادامه دادم و همزمان که به مرور تمام دروس می‌پرداختم، سه روز در هفته آزمون شبیه ساز می‌زدم. تمام کنکورهای سال گذشته و آزمون‌های جامع مؤسسات را در فضایی مشابه روز کنکور حل کردم و سعی کردم تمام سطح‌ها از آسان تا سخت در تمام دروس امتحان کنم. در این بین، ترازهای خوبم به من قوت قلب می‌دادند و باعث می‌شدند مصمم‌تر به راهم ادامه بدم.

از نظر خودم عامل اصلی کسب رتبه‌ام، همین مرورهای سریع دو هفته‌ای طبق برنامه ریزی خودم و آزمون‌های جامع زیادی بود که طی اردیبهشت کار کردم. نکته مهم اینکه در خرداد این رویه را حفظ کردم و در کنار مطالعه برای امتحانات نهایی و زدن نمونه سوالات، رویه و روتین کنکوری خود را حفظ کردم.دانش آموزان عزیز شما میتوانید برای رزرو پشتیبان ویژه و مشاور کنکور با رتبه های برتر سال گذشته

به لینک موجود مراجعه کرده و یا باشماره 8451-021 داخلی 3123 تماس بگیرید.

لینک صفحه پشتیبان ویژه


5/28/2023 1:45:55 PM