در نوروز 1402: توجه ، تمرکز و حافظه تان را تقویت کنید + فیلم

به مناسبت هفته آگاهی از مغز بسته تقویت توجه و حافظه سام

در نوروز 1402: توجه ، تمرکز و حافظه تان را تقویت کنید + فیلم
  1. از دی ماه ، بنیاد علمی آموزشی قلم چی در راستای حمایت از فراگیران با همکاری اساتید علوم اعصاب شناختی دانشگاه شهید بهشتی در مرکز پژوهشی علوم اعصاب شناختی رفتار  آمادگی شناختی داوطلبان را به صورت دوره ای مورد سنجش قرار داده است . تا کنون بیش از 200 هزار نفر از دانش آموزان کانونی در این طرح شرکت کرده اند و مورد ارزیابی شناختی قرار گرفته اند .

  2. به مناسبت   فرارسیدن نوروز  و با توجه به اینکه برخی از دانش آموزان تمایل به استفاده از روش هایی برای بهبود توجه و حافظه خود داشته اند ،  بسته تقویت توجه و حافظه سام برای دانش آموزان به صورت پیشنهاد ویژه  ارائه شده است . 


توجه : برای تهیه بسته و فعال شدن آن در صفحه شخصی سایت کانون ، به نمایندگی و پشتیبان خود ارتباط بگیرید. لینک در صفحه شخصی شما موجود است.

همچنین دسترسی ویژه پشتیبان ها، مدیران  و نمایندگی های کانون به بسته تقویت توجه و حافظه سام ، در سایت سی تی فراهم شده است. 


برنامه تقویت توجه و حافظه سام

در این برنامه ابتدا با 4 تکلیف، توانایی توجه و حافظه مورد ارزیابی قرار می گیرد و پس از مشاهده نتایج ارزیابی، برنامه های توانبخشی شناختی که شامل 6 برنامه کامپیوتری متفاوت هستند ، فعال می شوند.
برنامه های تقویتی به مدت 15 جلسه و یا ده مرحله برای دانش آموزان فعال هستند و پس از اتمام جلسات مجدد ارزیابی می شوند و میزان پیشرفت به آنها ارائه می شود. تعداد مطلوب جلسات توانبخشی شناختی سه روز در هفته و یک روز درمیان است . 

این برنامه در موبایل، تبلت و لپ تاپ قابل استفاده است. توجه : برای تهیه بسته و فعال شدن آن در صفحه شخصی سایت کانون ، به نمایندگی و پشتیبان خود ارتباط بگیرید.
برای آگاهی بیشتر از بسته تقویت توجه و حافظه سام فیلم های زیر را مشاهده کنید.

اگر سوالی دارید می توانید در پایین مطلب  مطرح کنید.

ارائه فیلم ها : آذین سراج خرمی - دکتری روانشناسی از دانشگاه شهید بهشتی


فایل های ضمیمه

معرفی برنامه های تقویت توجه و حافظه سام
آشنایی با اثر بخشی برنامه تقویت توجه و حافظه سام
ارزیابی توانایی توجه و حافظه در برنامه سام با 4 تکلیف
آشنایی با برنامه های تقویت توجه و حافظه سام
معرفی 6 برنامه تقویتی توجه و حافظه

مطالب مرتبط

3/27/2023 5:17:07 PM