پاسخ به سؤال‌های شما در جلسه دبستان و متوسطه1- لیلا خداوردیان

در این بخش به 5 سؤال که توسط دانش آموزان در جلسه 9 مهر پرسیده شده،‌پاسخ داده ایم.

پاسخ به سؤال‌های شما در جلسه دبستان و متوسطه1- لیلا خداوردیان


امیررضا ازادبخت: 

ببخشید من کلاس چهارمم لازمه امسال کتابای تیزهوشانو بگیرم؟

سلام امیررضای عزیز، در آزمون تیزهوشان سال ششم که برای ورود به سال هفتم است، سؤال‌های استعداد تحلیلی مطرح می‌شود یعنی سؤال‌هایی که انواع هوش را می‌سنجند مانند هوش کلامی، هوش ادبی، سرعت و دقت و ... این تیپ سؤال‌ها ارتباط مستقیمی با کتاب‌های درسی پایه‌ای که در آن تحصیل می‌کنید ندارد،‌ پس می‌توانید از الان که کلاس چهارم هستید کم‌کم این سؤال‌ها را تمرین کنید. در کتاب‌های استعداد تحلیلی کانون که به صورت دو جلد، با عنوان استعداد تحلیلی هوش کلامی و استعداد تحلیلی هوش غیرکلامی است سؤال‌ها پیمانه‌ بندی شده‌اند. پیمانه‌های ابتدایی سؤال‌های ساده‌تری دارند که می‌توانید با سؤال‌های این بخش شروع کنید.


کیانا شریفی: 

من درخواست بورسیه نوع دوم رادارم.

سلام کیانا جان، اگر هنوز بورسیه نشده‌اید که می‌توانید به سایت کانون مراجعه کنید و در بالای سایت، بخش بورسیه را وارد شوید و ثبت نام کنید تا شرایط شما بررسی شود و در صورت داشتن شرایط بورسیه شوید. ولی اگر الان بورسیه هستید، پیوستگی شما در آزمون‌ها و در نظر گرفتن سایر شرایط بورسیه شما را  به نوع دوم تبدیل می‌کند و این نوع بورسیه نیاز به ارائه درخواست از سمت دانش آموز ندارد.


هورام آتشکار: 

برای دانش آموزان  پشت کنکوری ایا برنامه هم داره کانون؟

سلام با توجه به این که کتاب‌های درسی فارغ التحصیلان با کتا‌ب‌های درسی دانش آموزان دوازدهم تفاوتی ندارد، دانش آموزان فارغ التحصیل نیز با همان برنامه دوازدهمی‌ها می‌توانند در آزمون‌ها شرکت کنند.

 

آرمان تحویلیان: 

سلام ، من چند تا کتاب آبی سفارش دادم اما ۵ ماهه بدستم نرسیده. مشکل از چیه ؟

سلام کتاب‌هایی که سفارش می‌دهید حداکثر در مدت سه هفته به دست شما خواهد رسید. اگر از کانون بوک کتاب سفارش دادید و هنوز دریافت نکردید با شماره تلفن62978451-021 تماس بگیرید و شماره فاکتور را بدهید تا پی‌گیری کنند. 

 

 مهشید عابدی: 

  قرار بود برای ما بورسیه‌‌ها پشتیبان بزارید چی شد؟

همان‌طور که در سایت هم گفته شده به دانش آموزان بورسیه، بعد از گذشت چند آزمون و داشتن پیوستگی در آزمون‌ها پشتیبان داده خواهد شد.

برای آگاهی از شرایط ثبت نام در آزمون های برنامه ای کانون فرم موجود را تکمیل کنید. ( کلیک کنید )