آزمون هدف گذاری

از ویژگی‌های ممتاز آزمون هدفگذاری این است که کارنامه را در لحظه دریافت می‌کنید آزمون هدف گذاری را مثل آزمون اصلی جدی بگیرید و با دریافت کارنامه دهکی و چند از ده از وضعیت علمی خود آگاه شوید و برای...

آزمون هدف گذاری

از سال گذشته به دلیل کرونا آزمون جدیدی به مجموعه آزمون های کانون اضافه شده به اسم آزمون هدف گذاری. این آزمون طبق بودجه بندی آزمون اصلی ولی چند صفحه کمتر از بودجه بندی خواهد بود در گروه دبستان و متوسطه اول از ۳ درس ریاضی و علوم و فارسی و هردرس ۱۰ سوال می باشد. 

با شرکت در آزمون هدف گذاری تسلط  روی درس ها بیشتر می شود و دانش آموز احساس آرامش بیشتری دارد و میتواند مطالب را با عمق بیشتری یاد بگیرند دانش آموز با شرکت در این آزمون متوجه می شود مثلاً در درس ریاضی یا ادبیات کم خوانده یا سطحی خوانده است و حال برنامه مطالعاتی خود را در این درس ها برای هفته دوم تنظیم میکند و می تواند به موقع نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کند .

 آزمون هدف گذاری روز پنج شنبه  هفته اول با  این هدف برگزار می‌شود  که دانش آموز کیفیت مطالعه خود را در هفته اول بسنجد و به تحلیل و بررسی مطالعه خود  بپردازد. از فواید این آزمون این است که دانش آموز هنوز فرصت رفع اشکال دارد و تست بیشتری می تواند کار کند و می تواند ذهن طراح سوال را برای آزمون اصلی بخواند در این آزمون دانش آموز هیجان و انگیزه برای یادگیری و رفع اشکال دارد و  می تواند شناخت بیشتری از خود داشته باشد با آزمون هدف گذاری در هفته اول از روی دهک تصمیم می گیرید و بعد روی چند از ۱۰ خود هدفگذاری می کنید.(دهک هر چه دهک کمتر باشد یعنی در آن درس موفق تر هستید و هرچه بزرگتر باشد یعنی متوسط و ضعیف هستید) .

 آیا شما در آزمون هدفگذاری شرکت می کنید؟

6/1/2023 2:06:14 AM
Menu