گزارش جدید از ارتقا خوابگاه‌های دانشگاهی با مشارکت بنیادقلم‌چی

بهسازی و ارتقای 9 خوابگاه از دانشگاه‎‌های دولتی با مشارکت بنیاد قلم‌چی در حال انجام است که از این موارد، 3 خوابگاه دانشگاه تهران و یک خوابگاه دانشگاه صنعتی سیرجان آماده بهره‌برداری است.

گزارش جدید از ارتقا خوابگاه‌های دانشگاهی با مشارکت بنیادقلم‌چی

بهسازی و ارتقای ۹ خوابگاه از دانشگاه‎‌های دولتی با مشارکت بنیاد قلم‌چی در حال انجام است که از این موارد، ۳ خوابگاه دانشگاه تهران و یک خوابگاه دانشگاه صنعتی سیرجان آماده بهره‌برداری است.


سیدریحان ناجی‌مقدم مسئول پیگیری اجرای پروژه بهسازی خوابگاه‌های دانشگاهی، طی بازدید از روند اجرای پروژه‌های دو خوابگاه دانشگاه تهران گفت: بازسازی کامل خوابگاه‌‌ پسرانه قدس با پیشرفت بالای ۹۵ درصد در حال انجام است و پیش بینی میشود تا پایان مرداد ماه در اختیار دانشجویان قرار بگیرد؛ همچنین بازسازی سیستم تاسیسات این خوابگاه و خوابگاه پسرانه ۱۶ آذر(۱) دانشگاه تهران نیز در دست اجراست.

وی درخصوص ۴ خوابگاه ارتقا یافته دیگر از دانشگاه تهران با اشاره به خوابگاه ۲۲ این دانشگاه که در دست اجراست افزود: از ۶ پروژه ارتقای خوابگاهی این دانشگاه که در حال انجام است، بهسازی ۳ خوابگاه واحد کاسپین استان گیلان به اتمام رسیده و آماده افتتاح است.

شایان ذکر است در سال گذشته ارتقای ۱۸ خوابگاه از ۷ دانشگاه دولتی کشور با مشارکت بنیاد قلم‌چی در دستور کار قرار گرفت که از این تعداد، ۳ خوابگاه دانشگاه صنعتی امیرکبیر در آذرماه ۹۹ و ۶ خوابگاه دانشگاه‌های محقق اردبیلی و تبریز در خردادماه ۱۴۰۰ افتتاح شد؛ ۹ مورد دیگر شامل ۶ خوابگاه دانشگاه تهران و یک خوابگاه در هرکدام از دانشگاه‌های کردستان، شیراز در استان فارس و صنعتی سیرجان در استان کرمان تا پایان تابستان امسال مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.منبع :