حس و حال خوب در ایام نوروز

اسم نوروز که میاد همه‌ی ما یاد تعطیلات و دید و بازدید‌ها می‌افتیم، یاد سال نو و یه حس خوب و تازه که انرژی خیلی خوبی از این ایام میگیریم.

حس و حال خوب در ایام نوروز

اسم نوروز که میاد همه ی ما یاد تعطیلات و دید و بازدید ها می افتیم، یاد سال نو و یه حس خوب و تازه که انرژی خیلی خوبی از این ایام میگیریم. حالا که اینقدر حس و حالمون خوبه چه بهتر که این حس رو تا پایان سال امتداد بدیم.

بله امتداد... همه ی احساسات خوبی که به وجود میان از کارها و رفتارهای خودمون نشآت میگیره و میتونیم هر روز برای خودمون حس تازه و انرژی عالی بسازیم

برای اینکه از اعماق وجود از این ایام لذت ببریم بهتره که خیالمون رو از بابت برنامه ی مدرسه و آزمون ها هم راحت کنیم و بعد از اینکه ایام تعطیلات به اتمام رسید،افسوس روزهای از دست رفته رو نخوریم.

پس از الان برای این ایام شیرین برنامه بچینیم که هم کارهامون عقب نیفته و هم به بهترین نحو این ایام رو به خاطرات شیرین و ماندگار تبدیل کنیم.

خیلی ساده ست، شما میتونید در این ایام در کنار تفریحات کمی هم درس بخونید و از درس خوندن لذت ببرید که برای این موضوع میتونید از دو منبع که هم کامله و هم وقت گیر نیست استفاده کنید:

  • کتاب نوروز

  • جزوه هوشمند

و در کنارشون از کارنامه ی اشتباهات یا بازیابی صفحه شخصی تون هم غافل نشید. امسال با طراحی جدید کتاب نوروز؛ گروه دوازدهم شامل 10 آزمون و دبستانی ها و متوسطه شامل 6 آزمون هست.

از این دو منبعی که نام برده شد ، به روش بازیابی استفاده کنید (از خودتان امتحان بگیرید)

بنابراین میشه این اوقات شیرین رو با شهد مطالعه کردن چندین برابر شیرین تر کرد....

ایام به کامتون....