با آزمون‌های هدف‌گذاری، حرفه ای مرور کنید

تا حالا شده که موقع مسافرت رفتن و دقیقا روزی که میخواین راه بیوفتین پدرتون بهتون بگه امیر رضا برو وسایلت رو یک بار مرور کن !

با آزمون‌های هدف‌گذاری، حرفه ای مرور کنید

تا حالا شده كه موقع مسافرت رفتن و دقیقا روزی که میخواین راه بیوفتین پدرتون بهتون بگه امير رضا برو وسايلت رو یک بار مرور كن !

خب منظورش از مرور کردن چيه ؟

يعني برو موبايلت ، شارژرت ، پاور بانكت ، عينك آفتابيت و... اين جور وسايلت رو چك كن.

حالا ممكن هست از مادرتون هم بخوان كه همه چيز رو مرور كنند كه مشکلی هست يا نه !

اينجا منظورشون چي هست ؟

يعني مثلاً چك كنند گازي روشن نباشه ، فلكه آب رو ببندند ، مداركشون رو برداشته باشند و...

ميبينيد ، براي هر فردي از خانواده مفهوم مرور كردن متفاوت هست .

برای هر کدوم از ما مرور کردن شکل مختص به خودمون رو داره و ما بايستي براي مرور كردن قاعده و قانوني از قبل داشته باشيم.

يعني به طور مثال اگر ايرادي در آيات يك درس خاص از دين و زندگي داشتيد يا اينكه بخشي از زيست شناسي رو عليرغم خواندن با سطح كيفي مناسب ولي در تست ها متوجه ايراداتي شديد ، بايد برای مرور کردن به سراغ همين مطالب برید.

در واقع يكي از دلايل فاصله يك هفته اي آزمون هاي هدف گذاري تا آزمون اصلي ، پيدا كردن نقطه هایي براي مرور صحيح در روزهاي سه شنبه ، چهارشنبه و پنج شنبه قبل از آزمون است .

يادتون باشه كه در مرور كردن يك مدل خيلي رايج وجود داره و اون هم اینكه دانش‌آموزان به طور مثال تمام صفحات يك درس يا فصل رو مجدد بازخواني ميكنند ، شايد به ظاهر روش درست و عامه پسندي باشه ، اما به واقع در اكثر موارد دردي رو دوا نخواهد كرد.

در آخر فراموش نکنید که هيچ پزشكي قبل از تشخيص درست و بررسي وضعيت بيمار دست به تيغ جراحي  نمي بره ، شما هم بايد در طول ٢ هفته آزمون ها سعي در شناختن نقاطي داشته باشيد كه بتونید در روزهاي منتهي به آزمون مرور كارآمدتري داشته باشید.

5/30/2023 4:09:40 AM
Menu