با سؤالات پرتکرار از امتحانات لذت ببرید

یکی از کتاب‌هایی که در کانون اهمیت زیادی دارد و در مرحله‌ی تثبیت به دانش‌آموزان کمک می‌کند کتاب‌های پرتکرار است.

با سؤالات پرتکرار از امتحانات لذت ببرید

یکی از کتاب‌هایی که در کانون اهمیت زیادی دارد و در مرحله‌ی تثبیت به دانش‌آموزان کمک می‌کند کتاب‌های پرتکرار است. در ایام امتحانات با استفاده از کتاب‌های پرتکرار از حاصل سال‌ها تجربه‌ی معلمان مختلف از شهرهای مختلف ایران استفاده می‌کنید و با تمرین آن‌ها، بهترین سؤالات را در کوتاه‌ترین زمان تمرین خواهید کرد. هم‌چنین با تنوع سؤالات امتحانی آشنا می‌شوید؛ بنابراین هم امتحان می‌دهید و هم یاد می‌گیرید.

هدف اصلی این کتاب امتحانات است؛ بنابراین در این بازه‌ی زمانی کاملأ به کار شما می‌آید و می‌توانید سطح خود را بالا ببرید. یکی از مزایای این کتاب‌ها خلاصه‌درس‌ها و نکات کلیدی هر مبحث است که به طور کامل توضیح داده شده‌اند.

ممکن است در ایام امتحانات فرصت کافی برای حل تمام سؤال‌ها نداشته باشید. از تعداد دفعات تکرار هر سؤال که جلوی آن‌ها نوشته شده است، سؤال‌هایی را که اهمیت بیش‌تری دارند انتخاب کنید. هم‌چنین حل سؤال‌هایی که میزان تکرار و اهمیت آن‌ها در امتحانات پایانی و مدارس برتر کشور زیاد است، به یادگیری مطالب و مفاهیم درسی کمک می‌کند.

سه منبع مهم دیگر هم برای امتحانات پایان سال وجود دارد:

1. کتاب درسی و تمرین‌‌های کتاب درسی که مهم‌ترین منبع طراحی سؤالات امتحان هستند.

2. جزوه‌ی‌ معلم و مثال‌های آن

3. کارنامه‌ی اشتباهات در صفحه‌ی شخصی شما کمک می‌کند تا اشتباهات خود را به صورت درس‌‌محور و موضوع‌محور بشناسید و آن‌ها را تمرین کنید.