سومین آزمون تشریحی آمادگی امتحانات پایان سال - دبستانی ها

سومین آزمون تشریحی آمادگی امتحانات پایان سال - دبستانی‌ها را مشاهده کنید.

سومین آزمون تشریحی آمادگی امتحانات پایان سال - دبستانی ها

ویژه دانش‌آموزان دبستانی                                                           


دانش‌آموزان دبستانی می‌توانند با مراجعه به صفحة شخصی خود فایل سؤالات تشریحی پایة خود را دانلود کرده و به سؤال‌های آن که جزو مهم‌ترین و پر تکرارترین سؤالات امتحانی هستند پاسخ دهند. 


با شرکت در آزمون تشریحی امروز (سه‌شنبه بیستم اردیبهشت) شما هم با تمرین مهم‌ترین نمونه سؤالات با مدل سؤالات امتحانی آشنا شده و برای امتحانات مدرسه خود بهتر آماده می‌شوید. و هم چون با روش بازیابی به حل نمونه سؤالات پرداخته‌اید متوجه می‌شوید که کدام مباحث را بهتر بلدید و روی کدام مباحث باید بیشتر وقت بگذارید. 


همچنین می‌توانید با تمرین این نمونه سؤالات تشریحی خود را برای امتحان تستی روز پنج‌شنبه که از همین سؤالات است آماده کنید و با شرکت در آزمون تستی و حل سؤالات با مدلی دیگر مطالب را بهتر بفهمید. 


امتحان امروز به‌صورت یک دفترچه شامل تمام دروس می‌باشد که به ازای هر درس شما 10 نمونه سؤال امتحانی از کل کتاب درسی خواهید داشت. 


البته برای آزمون امروز کارنامه دریافت نخواهید کرد و صرفاً می‌توانید بر اساس پاسخ‌نامه‌ای که در اختیار شما قرار می‌گیرد برگة خود را تصحیح کرده و از وضعیت خود آگاه شوید. 


اما برای آزمون تستی روز پنج‌شنبه شما کارنامة درصدی و دهکی دریافت خواهید کرد و می‌توانید وضعیت خود را با دانش‌آموزان دیگر مقایسه کنید. 


آزمون‌ها برای همه رایگان است، چه کانونی و چه غیرکانونی. از دوستان خود در مدرسه دعوت کنید در این آزمون‌ها شرکت کنند. با این کار، هم به دیگران کمک کرده‌اید و هم به خودتان. 


در این آزمون‌ها، سؤالاتی برگزیده شده‌اند که در امتحانات مدارس پرتکرار بوده و از اهمیت بالایی برخوردار هستند. 


اگر هنوز در آزمون‌های هدیه ثبت نام نکرده‌اید با شماره‌گیری کد دستوری زیر می‌توانید در این آزمون‌ها ثبت نام کنید: 


                                                                                     # 13 * 8451 * 6655 *

3/23/2023 5:27:20 AM