تک برنامه ای، از ابتدا تا انتهای سال تحصیلی

مطالعه با برنامه مدرسه یک نظم و آرامش ذهنی مناسبی به دانش آموز داده و همچنین رعایت این نظم به موفقیت بسیار بالا در امتحانات مدرسه نیز کمک شایانی خواهد کرد.

تک برنامه ای، از ابتدا تا انتهای سال تحصیلی

شروع سال تحصیلی برای دانش آموزان کنکوری بسیار مهم است. آن دسته از افراد که در تابستان مطالعه هدفمند و با برنامه داشتند، باید با شروع سال تحصیلی و آغاز مدارس نیز برنامه ریزی خود را با دقت و حساسیت بیشتری تنظیم کنند تا همزمان با درس های جدید سال دوازدهم، دروس پایه دهم و یازدهم را هم مطالعه کنند.

اما آن دسته از دانش آموزان که به هر دلیلی نتوانستند در تابستان عملکرد مناسبی داشته باشند به این نکته توجه کنند که نباید به یکباره حجم برنامه و ساعت مطالعه را افزایش دهند، تک برنامه ای بودن و استفاده از یک طرح جامع بلند مدت و اجرای آن در قالب هدف های میان مدت و کوتاه مدت بهترین گزینه برای این افراد است.

اما گروه دیگری از دانش آموزان که در این فکر هستند که جدای از برنامه مدرسه و با برنامه متفاوت از روند سال تحصیلی درس بخوانند، بهتر است هر چه سریعتر تصمیم خود را اصلاح کنند. مطالعه با برنامه مدرسه یک نظم و آرامش ذهنی مناسبی به دانش آموز داده و همچنین رعایت این نظم به موفقیت بسیار بالا در امتحانات مدرسه نیز کمک شایانی خواهد کرد.

برای آگاهی از شرایط ثبت نام در آزمون های برنامه ای کانون فرم موجود را تکمیل کنید. ( کلیک کنید )