یادگیرنده حرفه ای باشید!

در دورانی که شاهد برگزاری کمتر کلاس‌های آموزشی حضوری هستیم، بسیاری از دانش آموزان از لوح‌های فشرده آموزشی برای یادگیری مطالب درسی و آمادگی برای آزمون‌ها استفاده می‌کنند.

یادگیرنده حرفه ای باشید!

 در دورانی که شاهد برگزاری کمتر کلاس های آموزشی حضوری هستیم، بسیاری از دانش آموزان از لوح های فشرده آموزشی برای یادگیری مطالب درسی و آمادگی برای آزمون ها استفاده می کنند.

اگر شما نیز از این دست یادگیرندگان هستید توصیه میکنیم به نکته زیر توجه کنید تا از مدیریت زمان بهتر و همچنین نظم بیشتری در مطالعه تان برخوردار شوید. 

در اولین نوبت مشاهده فیلم آموزشی حتما جدولی را تهیه کنید که شامل اطلاعات سر فصل ها باشد، به عنوان مثال جدولی که درستون های آن عنوان سرفصل یا کلیدواژه مربوطه ، زمان شروع و پایان آن در فایل آموزشی، نکات مهم و ارتباط با سایر مطالب در آن قید شود. علاوه بر آن یادداشت تعداد دفعات مشاهده آن موضوع آموزشی نیز می­تواند به شما در دریافت بازخورد و افزایش فراشناخت کمک شایانی بکند. بدین ترتیب اگر یادگیری ناقص داشته باشید یا نیاز به مراجعه مجدد به فایل آموزشی داشته باشید به راحتی بخش مورد نظر خود را از بین ساعت ها فیلم آموزشی پیدا خواهید کرد.

برای آگاهی از شرایط ثبت نام در آزمون های برنامه ای کانون فرم موجود را تکمیل کنید. ( کلیک کنید )