نکات کلیدی آزمون 31 اردیبهشت چهارم دبستان

در این آزمون قرار است کل مطالب نیمسال دوم را مرور کنیم. با توجه به نمودار پیشروی 4 سوال از بخش جدید و 6 سوال به بخش مرور اختصاص دارد. توجه کنید که از 6 بخش ابتدای نیمسال دوم به دلیل تکرار زیاد فقط 3

نکات کلیدی آزمون 31 اردیبهشت چهارم دبستان

نکات کلیدی آزمون 31  اردیبهشت چهارم دبستان

1 -  در این آزمون قرار است کل مطالب نیمسال دوم را مرور کنیم. با توجه به نمودار پیشروی 4 سوال از بخش جدید و 6 سوال به بخش مرور اختصاص دارد. توجه کنید که از 6 بخش ابتدای نیمسال دوم به دلیل تکرار زیاد فقط 3 سوال خواهیم داشت.

2 – در این آزمون مانند سایر آزمون ها دفترچه ی آزمون شامل دو بخش عادی و پیشرفته است. بخش عادی شامل 70 سوال است و پاسخگوئی به آن اجباری است. بخش پیشرفته هم دارای 30 سوال و اختیاری است. اگر در جلسه ی آزمون به این سوالات پاسخ ندادید می توانید در منزل آن را تمرین کنید.

3 – برای درس های ریاضی، علوم و فارسی علاوه بر سوالات طرح نو ، یک دسته سوالات آشنا نیز داریم که با مطالعه ی کتاب های سه سطحی می توانید برای این بخش آماده شوید. برای این آزمون می توانید سوالات دسته دشوارتر را با دقت بیشتری مرور کنید تا بتوانید یک جمع بندی هم از نیمسال دوم داشته باشید.

4 – در درس ریاضی بخش آمار و احتمال بخش جدیدی است که در ادامه فصل آمار سال قبل یادگیری شما کامل تر خواهد شد برای این بخش می توانید از کتاب سوالات پرتکرار امتحانی ریاضی چهارم دبستان نیز کمک بگیرید. 

5 – برای آمادگی در این آزمون می توانید در تاریخ 23و24 اردیبهشت در آزمون هدفگذاری و در تاریخ 28 اردیبهشت در آزمون مشابه سال قبل شرکت کنید و میزان آمادگی خود را قبل از شروع آزمون بسنجید و برای مرور برنامه ریزی کنید.

6 – حتماً به سایت کانون مراجعه کنید در بخش نمونه سوالات امتحانی تعداد زیادی نمونه سوال وجود دارد که می توانید برای آمادگی در امتحانات مدرسه از آنها استفاده کنید.

7 – برای آزمونهای تابستان ثبت نام کنید، کتاب تابستان را تهیه کنید و با کمی درس خواندن در تابستان آمادگی خود را برای دوران پس از تعطیلات حفظ کنید.

6/1/2023 2:54:09 AM
Menu