بایرن4- 1 هوفنهایم؛ تیم فلیک دوباره ترسناک شد

بایرن مونیخ در یک بازی آسان موفق شد با نتیجه 4-1 هوفنهایم را شکست دهد.

بایرن4- 1 هوفنهایم؛ تیم فلیک دوباره ترسناک شد

بایرن مونیخ در یک بازی آسان موفق شد با نتیجه 4-1 هوفنهایم را شکست دهد.

به گزارش "ورزش سه"، صدرنشین رقابت های بوندسلیگا یعنی بایرن مونیخ امروز در چهارچوب رقابت های هفته نوزدهم میزبان هوفنهایم بود که در پایان این مسابقه با نتیجه 4-1 به سود باواریایی ها خاتمه یافت.

برخلاف انتظار هوفنهایم کار را بهتر آغاز کرد و می توانست در همان لحظات ابتدایی به گل اول دست پیدا کند اما مهاجم این تیم در مصافی تک به تک با مانوئل نویر مغلوب شد تا بازی بدون گل ادامه پیدا کند.

در ادامه بایرن مونیخ توپ و میدان را در اختیار گرفت و در دقیقه به 15 اولین موقعیت بسیار خوب خود دست یافت اما ضربه چیپ توماس مولر در مصافی تک به تک به تیر دروازه برخورد کرد.

در دقیقه 32 نهایتاً حملات بایرن مونیخ نتیجه داد و این تیم به گل اول دست یافت. ارسال کرنر جاشوا کیمیچ با ضربه سر ژروم بواتنگ همراه بود تا نتیجه 1-0 شود.

در دقیقه 43 حرکت فوق العاده رابرت لواندوفسکی و ارسال پاس او برای توماس مولر با ضربه تمام کننده ستاره آلمانی همراه بود تا نتیجه 2-0 شود.

تنها یک دقیقه بعد هوفنهایم موفق شد اختلاف را به حداقل برساند. آندره کراماریچ روی یک ارسال خوب و با ضربه‌ای دقیق دروازه مانوئل نویر را باز کرد تا بازی در پایان نیمه اول با نتیجه 2-1 تمام شود.

همچون نیمه اول بایرن مونیخ در آغاز نیمه دوم نیز کار را فوق‌العاده آغاز کرد و به گل سوم رسید. بعد از ارسال کینگزلی کومان به دهانه دروازه این رابرت لواندوفسکی بود که گلزنی کرد تا نتیجه 3-1 شود.

در دقیقه 63 پاس خوب کینگزلی کومان باعث شد سر سرژ گنابری در موقعیتی تک به تک قرار گیرد و دروازه هوفنهایم  را باز کند و نتیجه بازی را به 4-1 تغییر دهد.

در ادامه بازی نیز اتفاق خاصی روی دروازه‌ها رخ نداد تا بایرن به یک پیروزی پرگل و شیرین دست پیدا کرده باشد و همچنان به شکل قاطعانه ای صدر جدول را به خود اختصاص دهد.

منبع :

11/29/2022 3:33:29 AM