جایزه برای رتبه‌های برتر کانون در کنکور 99

جایزه برای رتبه‌های برتر کانون در کنکور 99 (رتبه‌های زیر 3000 کشوری ریاضی ، تجربی ، انسانی و رتبه‌های زیر 500کشوری هنر)

جایزه برای رتبه‌های برتر کانون در کنکور 99

جایزه برای رتبه های برتر کانون در کنکور 99 (رتبه های زیر 3000 کشوری ریاضی ، تجربی ، انسانی و رتبه های زیر 500کشوری هنر)

ابتدا موفقیت شما را در شرایط دشوار امسال تبریک عرض می کنیم و آرزو می کنیم با تلاش و استواری و پیوستگی همواره در اوج قله های موفقیت قرار داشته باشید . 
امسال ، کانون به دلیل شیوع ویروس کووید 19،  جشن های تجلیل از رتبه های برتر را به صورت جمعی و گسترده  برگزار نمی کند . اما برای تجلیل و تقدیر از رتبه های برتر کانونی مراسم تجلیل از برترها ، به صورت جشن های یک نفره یا حداکثر پنج نفره  در همه ی شهرها برگزار می شود . سال گذشته جوایز برای رتبه های یک رقمی و رتبه های زیر 1000کشوری در دانشگاه های برتر تهران در نظر گرفته شد.  مبلغ جایزه در سال گذشته دویست و پنجاه هزارتومان کتاب دانشگاهی به انتخاب رتبه های زیر 1000کشوری در تهران بود . با توجه به تجربه ی موفق سال گذشته امسال گستره و دامنه ی شمول جوایز افزایش یافته است .


اطلاعیه ی دوشنبه 7 مهر 99 برای دریافت جایزه ی رتبه های ممتاز کانونی در کنکور 99 

 رتبه های برتر و ممتاز می توانید تا پایان همین هفته یعنی تا روز جمعه 11 مهر ماه برای مرحله ی اول ثبت نام دریافت جایزه ی کتاب ، به صفحه ی شخصی خود درسایت کانون مراجعه و اطلاعات را تکمیل نمایید . لطفا به دوستان کانونی و هم کلاسی ها و هم مدرسه ای های خود که مشمول جایزه می شوند نیز اطلاع دهید.

جایزه چیست؟
هریک از رتبه های برتر ، دو جایزه دریافت می کنند :  جایزه از نمایندگی و جایزه از کانون

 
جایزه ی نمایندگی :
در هر شهر ،  لوح تقدیرو  جوایزی  توسط  نمایندگی ها  اهدا می شود( جایزه ی نمایندگی ها درشهرهای مختلف ، متفاوت و به انتخاب خود آن هاست ). جایزه ی نمایندگی ها در صفحه ی هر شهر در سایت کانون اعلام می شود .


جایزه ی ویژه ی کانون :
امسال کانون علاوه بر رتبه های یک رقمی ، جوایزی را برای رتبه های زیر 3000کشوری نیز در نظر گرفته است : کتاب های دانشگاهی به مبلغ سیصد هزار تومان و  به انتخاب خود رتبه های برتر است .
 رتبه های زیر 100مناطق و سهمیه ها جوایزشان بیشتر خواهد بود   .
رتبه های 101تا 3000 کشوری در رشته های ریاضی و تجربی و انسانی و رتبه های 101 تا 500 در گروه هنر ، سیصد هزارتومان کتاب  دانشگاهی به انتخاب خودشان دریافت خواهندکرد.


مبلغ جایزه ها برای رتبه های برتر در پنج بند  زیر توضیح داده شده است .  برای دریافت کارت دریافت جوایز و انتخاب کتاب با دفتر نمایندگی کانون در شهر خود تماس بگیرید و در صورتی که ابهام یا سوالی داشتید و در گفت وگو با نمایندگی شهرتان پاسخ سوال را دریافت نکردید  در زیرهمین مطلب کامنت بگذارید یا با تلفن های چهار شماره ای کانون در تهران( 6463 )تماس بگیرید و با خانم ها کیانی ، افشار و خداوردیان گفت وگو کنید.


بند 1 : 
رتبه های زیر 10  کشوری پانصد هزارتومان کتاب دانشگاهی به انتخاب خودشان
بند 2 :
رتبه های زیر 10 منطقه ای و سهمیه ها  مبلغ چهارصد هزار تومان کتاب
بند 3 :
  رتبه های 11 تا  100 کشوری سیصد هزارتومان کتاب
بند 4 :
رتبه های 11 تا  100 منطقه ای سیصد هزار تومان کتاب
بند 5
: رتبه های 101  تا 3000 کشوری در رشته های ریاضی و تجربی و انسانی و رتبه های 101 تا 500 در گروه هنر ، سیصد هزارتومان کتاب 

بند 6 :  رتبه های 1 تا 100 کشوری و منطقه ای  زبان در صورتی که رتبه آن ها بهتر از جایگاهشان در رشته دیگری که امتحان داده اند باشد ، جایزه مربوط به رتبه زبان برایشان در نظر گرفته می شود


 
نتیجه و جمع بندی :  

 رتبه های زیر 10 کشوری کانون  در گروه های ریاضی و تجربی و انسانی و هنر(جایزه ی بندهای  اول و دوم را دریافت می کنند( نهصدهزارتومان ) و اگر رتبه ی زیر 10 کنکور زبان را هم داشته باشند دویست هزارتومان به جایزه شان اضافه می شود ) .


رتبه های زیر 10 منطقه ای که رتبه ی زیر 100کشوری هم داشته باشند  (  جایزه ی بند های دوم و سوم را دریافت می کنند( هفتصد هزارتومان ) و اگر رتبه ی زیر 10 کنکور زبان را هم داشته باشند دویست هزارتومان به جایزه شان اضافه می شود )
رتبه های زیر 100منطقه ای که رتبه ی زیر 100کشوری هم داشته باشند  ( جایزه ی بند سه و چهار را دریافت می کنند ( ششصد هزارتومان )و اگر رتبه ی زیر 10 کنکور زبان را هم داشته باشند دویست هزارتومان به جایزه شان اضافه می شود )
رتبه های 101 تا 500 کانونی در رشته ی هنر و رتبه های 101 تا 3000 در رشته های ریاضی ، تجربی و انسانی سیصد هزار تومان کتاب دانشگاهی به انتخاب خودشان دریافت می کنند.


جایزه ی ویژه ی دانش آموزان برتر استثنایی ( نابینا ، کم بینا ، ناشنوا ، کم شنوا ، معلولان جسمی حرکتی ) با رتبه های زیر 5000 کشوری : ششصد هزار تومان کتاب دانشگاهی به انتخاب خودشان


جایزه ی ویژه ی دانش آموزان بورسیه 

دانش آموزان بورسیه در رشته های ریاضی ، تجربی و انسانی که رتبه ی کشوری شان بین 3000 و 5000 باشد مشمول سیصد هزارتومان جایزه ی کتاب دانشگاهی به انتخاب خودشان هستند 


لیست جوایز براساس رتبه

بررسی و انتخاب کتاب، یک گام برای آشنایی با رشته تحصیلی

بررسی، مقایسه و انتخاب کتاب‌های دانشگاهی روشی برای آشنایی با رشته دانشگاهی و عناوین درسی آن است. بسیاری از داوطلبان در سال‌های قبل (چه پیش از انتخاب رشته و چه بعد از آن) به مطالعه و بررسی کتاب‌ها و عناوین درسی رشته‌های موردعلاقه شان می‌پرداختند. به شما پیشنهاد می‌کنیم با توجه به تأخیر در آغاز سال تحصیلی دانشجویان نوورود امسال، شما هم کتاب‌های دانشگاهی و عناوین درسی آن‌ها را بررسی نمایید و با جستجو در اینترنت یا صحبت با دوستان، هم با کتاب‌ها و عناوین درسی آن‌ها آشنا شوید و هم جایزه موردنظر خود را انتخاب کنید."  کدام کتاب ها 

در جدول زیر اسامی کتاب هایی را می بینید که در سال گذشته رتبه های زیر 1000کشوری کانون در تهران انتخاب کردند . این جدول را شما می توانید تکمیل کنید و کتاب یا کتاب هایی را پیشنهاد دهید . پیشنهاد خود را در کامنت های زیر همین مطلب بنویسید . حتما عنوان کتاب را به طور دقیق بنویسید ونام مولف یا مترجم کتاب و نام انتشارات واگر می دانید قیمت کتاب پیشنهادی خود  را هم درج کنید .برای پیشنهاد کتاب ، فقط کامنت هایی تایید خواهند شد که رتبه های برتر با صفحه ی شخصی و مشخصات خودشان کامنت گذاشته باشند . تعداد لایک ها ، میزان اقبال رتبه های برتر را مشخص خواهد کرد . تلاش می کنیم کتاب هایی را که بیش از پنج متقاضی داشته باشند تهیه و به جدول کتاب ها اضافه کنیم. 


در چه زمانی کتاب ها را انتخاب می کنید و چه زمانی جوایز را دریافت می کنید ؟

شما می توانید قبل یا بعد از اعلام نتایج قطعی کتاب های خود را انتخاب کنید ولی کتاب ها در فاصله ی دو هفته پس از اعلام قطعی نتایج قبولی شما و مشخص شدن رشته و دانشگاهی که در آن پذیرفته شده اید به صورت بسته بندی شده برای دفتر نمایندگی ارسال خواهد شد.   

  

  


 در سال گذشته 322  دانشجوی برتر تجربی ، کتاب های خود را انتخاب کردند. زمان اهدای جوایز اواسط ترم اول بود به همین دلیل برخی از کتاب ها مربوط به ترم دوم یا سال های بالاتر است . قیمت کتاب ها مربوط به سال جاری است.  لیست این کتاب ها را در تصاویر زیر مشاهده می کنید. در سال گذشته 263   دانشجوی برتر ریاضی ، کتاب های خود را انتخاب کردند. زمان اهدای جوایز اواسط ترم اول بود به همین دلیل برخی از کتاب ها مربوط به ترم دوم یا سال های بالاتر است .  قیمت کتاب ها مربوط به سال جاری است.  لیست این کتاب ها را در تصاویر زیر مشاهده می کنید. 
 در سال گذشته 118  دانشجوی برتر انسانی ، کتاب های خود را انتخاب کردند. زمان اهدای جوایز اواسط ترم اول بود به همین دلیل برخی از کتاب ها مربوط به ترم دوم یا سال های بالاتر است .  قیمت کتاب ها مربوط به سال جاری است.  لیست این کتاب ها را در تصاویر زیر مشاهده می کنید.
 در سال گذشته 41   دانشجوی برتر هنر ، کتاب های خود را انتخاب کردند. زمان اهدای جوایز اواسط ترم اول بود به همین دلیل برخی از کتاب ها مربوط به ترم دوم یا سال های بالاتر است .  قیمت کتاب ها مربوط به سال جاری است.  لیست این کتاب ها را در تصاویر زیر مشاهده می کنید.برای مشاهده لیست کتاب ها می توانید فایل ضمیمه را دانلود کنید.