روش مطالعه دانش‌آموزان برتری که در آزمون‌ها رشد تراز داشته‌اند

در این قسمت روش مطالعه دانش‌آموزان برتری که در آزمون‌ها رشد تراز داشته‌اند را می‌بینیم

روش مطالعه دانش‌آموزان برتری که در آزمون‌ها رشد تراز داشته‌اند

با مطالعه‌ مقاله‌ی زیر، با روش مطالعه دانش‌آموزان موفق و آن‌هایی که پیشرفت داشته‌اند آشنا شوید:

نام و نام خانوادگی :عرشیا احمدیان

میانگین تراز: 6314

پشتیبان: چهارم دبستان- زهرا صادقی

منطقه: غرب تهران
افزایش درصد درس فارسی از %30 به %75

ابتدا کتاب درسی را به طور کامل و بادقت می‌خوانم. بعد از درس‌نامه‌های کتاب‌های کار استفاده می‌کنم.
سوالات کتاب پرتکرار هم بسیار در امتحانات مدرسه به من کمک کرد. می‌دانم کتاب نوروز هم همین گونه است. همین انگیزه‌ی بیشتری به من برای مطالعه و انجام تمرین‌های بیشتر می‌دهد.
هم‌چنین با توجه به این‌که در آزمون‌های کانون سؤالات متنوعی از معنی کلمات در درس فارسی می‌آید، باید برای یادگیری کامل‌تر و پیشرفت بیش‌تر روی این قسمت بیش‌تر وقت بگذارم.نام و نام خانوادگی: بردیا معینیان

میانگین تراز: 6444

پشتیبان: چهارم دبستان- زهرا صادقی

منطقه: غرب تهران
افزایش درصد درس علوم از %50 به %75

من سعی می‌کنم با توجه به این‌که در درس علوم نیاز به تلاش دارم، این درس را هر روز مطالعه کنم و قسمت های مهم و جاهایی که مشکل دارم را با ماژیک مشخص می‌کنم.
هم‌چنین آزمون‌هایم را بررسی کرده و سؤالاتی که نتوانسته‌م پاسخ صحیح بدهم بررسی می‌کنم و برای پیشرفت بیش‌تر در آزمون‌ها از کتاب‌های سه‌سطحی استفاده می‌کنم، زیرا سوالات آزمون‌های کانون است و می‌تواند به من در رشد تراز کمک زیادی کند و سوالاتی که مرا در دام آموزشی قرار می‌دهد را می‌شناسم و دقتم در حل سوالات بالا می‌رود.نام و نام خانوادگی: علیرضا درویش

میانگین تراز: 6059

پایه: دوم دبستان- پشتیبان:زهرا صادقی

منطقه :غرب تهران
افزایش درصد درس فارسی از %30 به %60 

من اولین سالی است که در آزمون های کانون شرکت می‌کنم و با نمونه سوالات تستی آشنا شدم. بهترین کتابی که من امسال استفاده کردم و بسیار به من کمک کرد کتاب ریاضی پرتکرار است که با مادرم نمونه سوالات ان را انجام می‌دهم و در در عید تکرار می‌کنم. کتاب نوروز هم دارم و با تمرین آن هر روز سعی می‌کنم پیشرفت خود در این درس را بیشتر کنم. سوالاتی را که ایراد دارم مادرم برایم توضیح می‌دهد و من سر کلاس هم به حرف های معلمم خیلی خوب گوش میدهم.
هم‌چنین من هر آزمون کتاب خودآموز خود را انجام می‌دهم، سوالات آزمونم را بررسی کرده و در آن وارد می‌کنم که این نیز باعث می‌شود بتوانم مطالبی را که بلد نبودم، به سرعت مرور کنم.


گردآورنده: شقایق راهبریان
با تشکر از پشتیبانان عزیز برای همکاری در گردآوری مطالب

6/6/2023 9:01:30 AM
Menu