برنامه‌های بنیاد قلم‌چی در سی‌وسومین نمایشگاه کتاب تهران

بنیاد قلم‌چی امسال نیز همانند سنوات گذشته با حضور در نمایشگاه کتاب، میزبان بازدیدکنندگان خصوصا دانش آموزان بورسیه، معلمان، مدیران مدارس، کتابداران، فرهنگیان و دانشگاهیان و خیرین مدرسه ساز است.

برنامه‌های بنیاد قلم‌چی در سی‌وسومین نمایشگاه کتاب تهران

بنیاد قلم‌چی امسال نیز همانند سنوات گذشته با حضور در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، میزبان بازدیدکنندگان خصوصا دانش آموزان بورسیه، معلمان، مدیران مدارس، کتابداران، فرهنگیان و دانشگاهیان و خیرین مدرسه ساز است.


حمید سرشار از مسئولان اجرایی غرفه بنیاد قلم چی، گفت: برنامه های امسال در سه بخش اصلی بورسیه، مدارس و کتابخانه ها و اهدای کتاب است.

وی در تشریح این برنامه ها بیان کرد: در بخش بورسیه، ضمن ارائه مشاوره، ثبت نام و پاسخگویی به دانش آموزان، اهدای کتاب به بورسیه‌های استان تهران که در پیوستگی با آزمون‌های برنامه‌ای بوده‌اند صورت می‌پذیرد.

در بخش کتابخانه ها، همکاران با میزبانی کتابداران، تعامل با آن ها و شناسایی نیازهای کتابخانه های عمومی، به اهدای کتاب های آموزشی جدید برای استفاده دانش آموزان در روستاها و شهرها می‌پردازند.

در بخش مدارس با هدف آشنایی با کتاب های جدید، فراهم آوری زمینه استفاده آن ها و دانش آموزان از این منابع همچنین تامین منابع آموزشی کتابخانه های مدارس، بنیاد قلم چی میزبان مسئولان آموزشی، فرهنگیان و دانشگاهیان بخصوص معلمان و مدیران مدارس است.

لازم به ذکر است، کانون فرهنگی آموزش (قلم‌چی) از ۲۱ تا ۳۱ اردیبهشت‌ماه جاری، در رواق شرقی بخش ناشران آموزشی سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران واقع در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) میزبان علاقه‌مندان است.


منبع :

3/25/2023 2:57:45 PM