بنیاد قلم‌چی 2 مدرسه شهر زلزله‌زده سی‌سخت را مقاوم‌سازی می‌کند

2 مدرسه در شهر سی‌سخت، مرکز شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد که بر اثر زلزله بهمن‌ماه 1399 دچار تخریب شده بود، توسط بنیاد قلم‌چی مقاوم‌سازی می‌شود.

بنیاد قلم‌چی 2 مدرسه شهر زلزله‌زده سی‌سخت را مقاوم‌سازی می‌کند

۲ مدرسه در شهر سی‌سخت، مرکز شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد که بر اثر زلزله بهمن‌ماه ۱۳۹۹ دچار تخریب شده بود، توسط بنیاد قلم‌چی مقاوم‌سازی می‌شود.


بر اساس این گزارش، امروز چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰، تفاهم‌نامه اجرای پروژه‌ مقاوم‌سازی دو مدرسه در شهر سی‌سخت توسط بنیاد قلم‌چی و اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان خوزستان به عنوان معین استان کهگیلویه و بویراحمد امضا شد.

در همین راستا، اکنون مقاوم‌سازی مدرسه ۹ کلاسه چویل و مدرسه ۸ کلاسه دانش در سی‌سخت با اعتبار ۱۲ میلیارد ریال توسط بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی(وقف عام) در برنامه گرفته و در حال اجراست و طبق پیش‌بینی به عمل آمده، این مدارس برای آذرماه آماده بهره‌برداری خواهند بود.

جلسه امروز با حضور سیدمحمدرضا جعفری مدیرعامل جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور، علی قربانی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان خوزستان، کاظم قلم چی واقف و متولی و صابر فتاحی مسئول نظارت بر پروژه های مدرسه سازی بنیاد قلم‌چی و سیدریحان ناجی‌مقدم مسئول پیگیری و شناسایی این مدارس، در محل جامعه خیرین مدرسه ساز کشور برگزار شد.


منبع :

برای آگاهی از شرایط ثبت نام در آزمون های برنامه ای کانون فرم موجود را تکمیل کنید. ( کلیک کنید )